Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rongálásnak számít, ill....

Rongálásnak számít, ill. kamerás megfigyelés lehetséges?

Figyelt kérdés

Az udvaromon lévő kisebb, régi házat kiadtam albérlőknek, ahol nem fizetés miatt többek közt elzártam a vízet, a vízóra akna ott van a ház környékén, lakattal zártam le. Ha leveri a lakatot, akkor feljelenthetem rongálásért? Mi történhet ekkor?

Ha kamerával megfigyelem az udvar azon részét, ahol az akna van, de kiírtam, hogy kamerával megfigyelt terület, az szabályos? Felhasználhatom a felvételt, amennyiben leveri a lakatot? Elvégre a saját udvaramat veszem, csak nem bűncselekmény..



2015. márc. 23. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Felveheted, de bizonyítékként nem használhatod fel. Rakd ki a bérlőket.
2015. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azon vagyok. Elzártam már a gázt, villanyt, vizet, leszereltem az ajtót. Mégsem akarnak menni. Berendezkedtek a nomád életmódra, segítséget is ajánlottak nekik, visszautasították. Mindig van náluk valaki, így ha átmegyek, azonnal rendőrt hívnak rám, és feljelentenek magánlaksértésért...


Képtelen vagyok kitenni őket.

2015. márc. 23. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt szerkezeti felújításra hivatkozva leszerelheted az ajtókat és az ablakokat.
2015. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs most látom hogy ajtót leszerelted
2015. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összes holmijukat is összepakolhatod, leltárt vezetve és elszállíthatód egy helyre.
2015. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen önkényes lakásfoglalókat sajnos nem tudod kitenni, mert a törvény őket védi. Ezt ezek a lények nagyon jól tudják és ki is használják bármit is csinálsz. Ajánlhatom, hogy kérj segítséget pl a Tolvajkergetőktől.
2015. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként veszel egy mobil-hálózati blokkolót,bementek vagy 8an spanokkal álarcban,szétveritek a pofájukat,kiteszitek őket az házból aztán viszontlátásra,telefonálni meg nemfognak tudni,ennyit erről...
2015. márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!