Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik, hogy valaki ennyire...

Létezik, hogy valaki ennyire hülye legyen? Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
A szomszédom most állt neki égetni. Ezzel csak az a probléma, hogy nálunk jelenleg 80km/órás szél van, másrészről rendelet van a tiltásáról. Elég közel van hozzá a házunk, félek hogy kigyullad ilyen szélben. Beszélni nem lehet vele, mert egy beképzelt bunkó.

2015. márc. 27. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
104,105 tárcsázás.
2015. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
105-107 elírtam, kimennek, azt jól megbüntetik.
2015. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Létezik, ott van neked az élő példa a szomszédod képében. Amúgy meg ahogy az előttem válaszoló is írta, ilyenkor nyugodtan lehet rendőrt hívni rá, nem csak bosszantó amit csinál, hanem konkrétan veszélyes is.
2015. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyet értek.


Azonnali feljelentés.


Ha most miatta leég a házad akkor utólag a hatóság és mindenki azt fogja mondani hogy miért nem jelentetted fel.

Viszont utólag már csak siránkozni fogsz ezen.

2015. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki az az idióta, aki lepontozgatja a válaszokat. Talán neki is most támadt kedve egy kis tavaszi égetéshez?! Számomra minden válasz hasznos volt.
2015. márc. 27. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos ilyen szemét patkányokba itt is bele lehet futni


Ebből az egyből nem jó az internet, mert ha személyesen találkozom vele legalább jól szájba lehet baszni

2015. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a 104 is pedig, csak legyen náluk muszájkabi!
2015. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!