Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Segítség egy ismeretlen...

Segítség egy ismeretlen családnak? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Van az utcánkban egy szegény család, több generáció (talán 3,4) él együtt..Rengeteg kisgyerekkel. 1 kisfiú lakik ott, és ő mindig a nagyobb lánytesói kinőtt ruháit hordja. Gyűjtöttünk össze nekik egy kevés ruhát. Mit gondoltok, ha csak felakasztanám a kapura az sértő lenne? Név nélkül, persze..

2015. márc. 28. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne sértő, de biztosan jobban esne a családnak, ha megtudnák köszönni a ruhákat.
2015. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyes esetekben az ilyenek melyen sertonek veszik, ha HASZNALT ruhat adsz nekik, nem vadonat ujat. Inkabb rakd be egy voroskereszt gyujtokontenerbe.
2015. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Biztos nagyon fognak örülni a segitségnek. csak fura lenne ha nem tudnák hogy ki volt aki segített nekik, lehet jobb lenne ha személyesen adnád oda nekik. nagyon rendes ember lehetsz, kevés az ilyen mostanában. :-)
2015. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele egy levélkét néhány kedves sorral, máris tudni fogja, hogy van egy jóakarója.
2015. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez jó ötlet. És az sem baj hogyha név nélkül teszed. Nem az a lényeg hogy ők tudják kinek kell hálásnak, vagy lekötelezettnek lenniűk...
2015. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg szólj az illetékes Gyejónak!
2015. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van,akinek ez megalázó.Csak ne ócska cuccokat adjatok..Amúgy nincs rosszabb,mint hálálkodni azért,amit szánalomból adnak,ezért jobb név nélkül adni.
2015. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én tennék egy próbát, néhány ruhát akasztanék a kapura (befelé lógva). Ha használják, és viszontlátod a ruhát a gyereken, akkor meg is ismételném.

Adakozáskor gyakran én sem szoktam a személyemet ráerőltetni a megajándékozottra. Nem azért teszem, hogy hálákodjon, hogy megköszönje...

2015. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Nem ócska ruhákat szedtem össze, az öcsém kinőtt kabátjai, pulóverei azok. Egyelőre nem mertem elvinni.. nem tudom, félek, hogy kidobnák vagy valami. és az nem igazán esne jól..

2015. ápr. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!