Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy mondjam el a lakótársamna...

Hogy mondjam el a lakótársamnak, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

8 hónapja élek együtt a lakótársammal, én 20/F, ő 23/L.

Akármit mondok neki megsértődik, ezzel nem is lenne baj, mert nem tervezek vele semmi többet, de ő se akar költözni meg én se, mert olcsó az albérlet és jó helyen, szóval jobbat úgy se találnék..A kérdés az lenne, hogy hogyan mondjam el neki, hogy elrakja maga után azokat az edényeket amelyekben főz? Legutóbb (március 20. ) levest főzött, de csak a felét ette meg (nem kínált meg, oké!) de a másik fele még azóta is ott penészedik, gondoltam, hogy elrakja, de már lassan én ájulok el a szagtól. Hogy mondjam meg neki, hogy rakja már el maga után és ne legyen belőle ordbilás, mint kb. minden miatt ordibál..:S



2015. máj. 21. 04:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...hát, nem irigyellek...Vidd be a szobájába a bűzös edényt azzal, hogy te már nem bírod elviselni, de neki szemmel láthatóan még szüksége van rá, ezért nem takarítja ki, így behozod neki, legyen a szobájában. Jobb tippem nincs.
2015. máj. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kapásból ez jutott eszembe, vidd be az ágyikójába.

Tulajnál nem lehet szólni az "érdekében" vagy nem foglalkozik ilyesmivel? Igazi idióta p.csa lehet, rúgnám ki a francba.

2015. máj. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hívd oda hogy szagolja meg. és hogy nem akarod megbántani, de te is elrakod magad után , és nem hagyod ott penészedni
2015. máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akárhogy is megmondhatod neki, ordibálva is, - (de de ordibálj), hát basszus....
2015. máj. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mantis religiosa ***** válasza:
84%

Hajítsd ki a szemétledobóba a mocskos edényeit, úgy, ahogy van. Előbb-utóbb elfogynak az edényei, és nem fog főzni. Ha kérdezi, mondd, hogy elvitte az ÁNTSZ.


Amúgy ez egy tipikus női lélektani hadviselés ellened, el akar üldözni onnan. Tarts ki!

2015. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tedd az ágyába vagy dobd ki a franca. Ha üvölt, üvölts le, ne legyél már ilyen töketlen, szerintem simán kitlaálhatta, hogy kitúr téged onnan.

Mondd meg, hogy nem vagy se az anyja, se a takarítónője, hogy utána rámolj és undorító, hogy egy nő ennyire igénytelen.

2015. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók jókat mondtak, még kiegészíteném azzal, hogy megmondod neki, ha nem takarítja el maga után a mosatlant, akkor ki fogod dobni a szemétbe tányérostól, lábastól együtt, mert nem vagy hajlandó elnézni, elszagolgatni a mosatlanjait. Ha csak megrázza a vállát, akkor tedd azt, amit mondtál neki. Ennyi.
2015. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha egy felnőtt nő ilyen igénytelen és trehány, akkor nem kell a lelkét pátyolgatni. Vidd be a szobájába a cuccokat, bónusznak fotózd be és posztold fel a facebook falára, extra pont jár, ha a szülei is látják. :D Talán ha mindenki beoltja, észreveszi magát. Ha megsértődik, hát tegye. Ha nagyon elfajul a helyzet, nyugodtan bevonhatjátok a bérbeadót, nem egy igénytelen kis fruskához fog ragaszkodni, abban biztos lehetsz. Ha tényleg jó áron van a lakás, akkor kiadni sem lesz gond a szobát.
2015. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dorgabi válasza:
Nyíltan és egyenesen: Kérlek, figyelj erre oda...
2015. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kezdj el vele ordibálni, úgy, hogy szóhoz se jusson és elmossa azt az edényt, vagy ülj le és beszéld meg vele ezt az orditozást, úgy mint a levest.
2015. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!