Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Milyen hely a IX. Kerület Füleki utca és környéke?


 2015. máj. 22. 12:09  Privát üzenet  

A válasz
Átlagos, kispolgári hely.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. máj. 22. 12:30 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Akkor nincs tele "füstifecskével"? :) Hallottam még azt is, hogy van ott valami hajléktalan szálló?

# 2/2Időpont 2015. máj. 22. 13:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Tatabánya Petőfi Sándor utca milyen hely?
Van Miskolcon olyan hely ( pékség, szendvicsbár. Ahol le is lehet ülni ) a fő utca vagy környékén ahol meg lehet reggelizni egy 14 hónapos gyermekkel?
Érden a "Söröző", ami a Fehérvári és a Karvaly utca sarkán van, jó hely? Van, aki rendszeresen ide jár?
Budapest, VI. kerület, Rózsa utca, albérlet szempontjából milyen hely?
Milyen hely a IX. Kerület Füleki utca és környéke?
Mezőkövesden belül hol találom ezt az utcát? Kép leírásban.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!