Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek egy olyan szomszé...

Mit tennétek egy olyan szomszéddal, aki rázza a csöveket és minősíthetetlen hangnemben szid titeket? (okn nélkül)

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezném, hogy mi a baja. Közhiedelemmel ellentétben ugyanis, SENKI nem úgy kel ki az ágyból, hogy betervezi a programjai közé ezt, tehát hogy "felkelek, lemegyek a boltba, megreggelizek, rázom a csövet és szidom a szomszédot, majd kiporszívózok és felmosok". Holtbiztosan felbőszítetted szerencsétlent valamivel, hangos zene, klumpacsattogás, akármi... vagy esetleg nem te, hanem másik szomszéd, csak azt hiszi, hogy te vagy az. Bárhogy is, legcélszerűbb lenne rákérdezni, hogy mi zavarja és ha ésszerű dolgot mond, akkor azt figyelembe venni.
2015. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
nem hugyoztad le a begóniát?
2015. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Áramot vezetnék a csőbe...
2015. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

" SENKI nem úgy kel ki az ágyból, hogy betervezi a programjai közé ezt, tehát hogy "felkelek, lemegyek a boltba, megreggelizek, rázom a csövet és szidom a szomszédot"


De van ilyen, attól hogy még neked nem volt nem jelenti azt hogy más kifog ilyen bolondokat.

2015. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Viszonoznám a kedvességét.
2015. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmentek a rokonok otthonról neki:DD
2015. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

"" SENKI nem úgy kel ki az ágyból, hogy betervezi a programjai közé ezt, tehát hogy "felkelek, lemegyek a boltba, megreggelizek, rázom a csövet és szidom a szomszédot"


De van ilyen, attól hogy még neked nem volt nem jelenti azt hogy más kifog ilyen bolondokat."


Persze-persze. Csak épp itt a Gyakorin mindenki ártatlan, halk, kulturált és mindig a szomszéd az indokolatlanul dühös elmebeteg. Kissé torzak az arányok. És éppen azért, mert volt ilyen nekem is, azért tudom, hogy a dolgok mögé kell nézni. Hozzám is jöttek már őrjöngve, hogy hajnalban ugrál a gyerek, akkor voltam 27, hát mondom én vagyok a legfiatalabb a lakásban és biztosra veheti, hogy nem kelek fel hajnalban... végül kiderült, hogy két lakással odébb valaki fusi cipészkedéssel lármázott, de a hang forrása becsapta a nőt, azt hitte, hogy a közvetlen felső szomszéd (én) őrjöng. Persze rá lehetett volna sütni, hogy ez bolond, de gondold végig logikusan: az senkinek nem jóleső tevékenység, ha a csöveket veri üvöltve, addigra már valamin nagyon felkúrta az agyát. Na azt a valamit kell kideríteni, hogy mi az.

2015. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Pofán kell verni az ilyet ,nem kérdezgetni! De első körben elég ha beígéred neki a verést . Neki kellett volna elsőnek megérdeklődnie hogy ha valami zaj zavarja az tőled jött e és ha igen akkor megkérnie hogy lehetne e máskor vagy halkabban . Ez kimaradt ,üvölt csapkod ,mert egy ostoba barom és az ilyeneket ostorral kell nevelni csak abból értenek, ha erősebb agresszívabb vagy.
2015. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétzan feljelentettem, tanúkat is vittem a rendőrségre. Bírósági ügy lesz, zaklatás bűcs. a vád ellene. Te is tedd ezt.
2015. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!