Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek is loptak már el...

Nektek is loptak már el lépcsőházból növényt?

Figyelt kérdés
Milyen növény volt, mennyi idő után lopták el? Tudtatok valamit tenni?

2015. jún. 13. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Növényt nem,mert nincs kint.

Viszont a szomszéd babakocsijának leláncolt vázát azt igen.:D Meg 2 biciklit le is nyúltak korábban,egy ideje már zárjuk a folyosót.

2015. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még régebben ellopták a családom növényeit, amiket kiraktak, azóta nem is hagyunk kint semmit. Ez ellen nem lehet tenni sajnos.
2015. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
Tűzvédelmi okokból már nem ia nagyon engedik.
2015. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Haver, nem ott kellene termeszteni...
2015. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!

Úgy tudom, hogy egy kicsit lazítottak a szabályokon, ha nem is akárhogy, de lehet növényt tartani a lépcsőházban. De amúgy a mienk nem volt útban, simán el lehetett menni mellette. Azért volt kirakva, mert ott több fényt kapott.

2015. jún. 14. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz tenni semmit, nem kell ott hagyni. Azért mert lépcsőház... az utcára se rakosgatnád ki kertesben, nem?
2015. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos magyarországon lakunk itt minden 2. ember tolvaj és akkor is lop ha nincs rá szüksége. Loptak kis pálmát diffenbachiát muskátlit...Nálunk megoldottuk azzal,hogy hegesztettünk egy rácsos ketrecfélét amiből nem jön ki a cserép mert a rács sűrűbb, de locsolni lehet és maga a növényzet kifér rajta és szét lehet nyitni a tetejét amit egy lakat zár le. Nevetséges hogy ilyen dolgokat kell csinálni, de hát egy 500ft-os használt lábtörlőt is képesek ellopni, hogy vágnák le a kezüket..
2015. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. 500 forintos lábtörlőt? Nekem 299 forintos szart loptak el!
2015. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk én se értem, hogy miért kell lopni úgy is, hogy ha nincs rá szüksége a fazonnak. A mi növényünket bárki megvehette egy virágosnál, nem volt olyan nagyon különleges.
2015. jún. 16. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Akik ilyeneket csinálnak, sokszor csak "jó mókának" tartják az embert bosszantani, persze lehet ez valami visszavágás is, ha a környéken valakik nem kedvelnek. Meg aztán akadnak, akiknek tényleg nincs még ennyi pénzük se és viszik, amit csak látnak. Ez utóbbi talán még a legmegbocsáthatóbb szerintem.

Nekünk nem is lábtörlő van már kint, csak van egy régi szőnyegünk és mindig abból vágunk egy darabot, ha rejtélyes módon eltűnne, ami eddig az ajtónk előtt volt.

2015. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!