Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek fer dolog lenne?

Szerintetek fer dolog lenne?

Figyelt kérdés
Szóval, reggel minden alkalommal az alattunk lakókl olyan hangosak, hogy nehéz miattuk pihenni, most is a radiátort ütötték valamivel, vagy fogalmam sincs de panellakásban lakunk, és arra gondoltam, hogy ma este lekopogtatok a radiátoron keresztül, utalva arra, hogy jobban is odafigyelhetnének, még ha nem is szándékosan akartak zavarni de akkor sem figyeltek oda és le**ták. Sokkal előbb fekszenek, mint én ezért én mindig figyelmes vagyok, a szőnyegen közlekedek stb. ezek meg verik reggel a sarkukat a kőre, csapkodják az ajtót. De ez nekik hogy esne? Ez már nem az első alkalom, és ha ők is íghy állnak hozzá akkor én miért ne? Panellakás. Tudom, hogy szándékosan nem gonoszak de figyeljnek már rá jobban oda, nem igaz hogy tényleg ezt kel csinálni a radiátorral.

2015. jún. 18. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb ötlet, ha beszélgetsz velük és elmondod nekik, hogy sajnos még a hétköznapi tevékenységek is nagyon hangosak tudnak lenni, ezért ha lehet, reggel, x. óráig, amíg feltehetően még sokan alszanak, kicsit figyeljenek oda. Hiszen te is figyelsz, hogy amikor lefekszenek, akkor halkabb legyél.

Ez a radiátor ütögetés max. felidegesíti őket.

2015. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsonek ertelmesen kene kozolni. Vagy te mesz le hozzajuk es szolsz, vagy kiraksz egy papirt az ajtojukra, amiben megkered oket, hogy ne hangoskodjanak.

Utana legalabb elmondhatod, hogy te megprobaltad.

Es ha nem jon be, utana mehet a buli. :D

2015. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd meg, de ne csodálkozz azon sem, ha semmi eredménye nem lesz. Én inkább lemennék szólni nekik, nem bunkón, valahogy úgy, hogy nagyon felhallatszik ám a csapkodás.
2015. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. végülis nem biztos hogy megértenék a radiátor-célzást.
2015. jún. 18. 10:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis*
2015. jún. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!