Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tatabányán miért nincsenek...

Tatabányán miért nincsenek goth lányok? Én még egyet se láttam, de lehet, hogy rossz helyen járok mindig

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Hétköznapi helyzetekben nem is nagyon találkozni velük, még BP-se, néha összefutni velük. de számukra sem könnyű, tekintve, hogy a hétköznapi emberek, rögtön elítélik őket, miközben azt se tudják konkrétan kik vagy mik, csak jajj teljesen fekete, meg hogy néz ki.

BP-n amúgy van pár hely ahol többen meg szoknak fordulni.

2015. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Nagyon kevesen vagyunk, goth létemre én sem találkoztam még goth emberrel személyesen.
2015. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%
Én 1985 és 2003 között éltem Tatabányán. Akkor még rengeteg goth csaj szaladgált fel-alá a városban. Nem tudom, hova tűnhettek, de írjatok, ha megtaláltátok őket!
2015. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy más divat van most, pl a RAPperek nyomulnak, az a divat.
2015. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen rappereket én is szoktam látni errefelé
2015. aug. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!