Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért már lehet feljelentést...

Ezért már lehet feljelentést tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem akartam soha vamzerkedni, mert tolerálom a környezetem szokásait és elfogadom, hogy néha tesznek nekem nem tetsző dolgokat. Azonban lassan másfél éve a házunk és annak a kb. 200 méteres körzetében elviselhetetlen bűz terjeng állandóan. A szag a kertszomszédunktól ered, aki disznókat és csirkéket tart, viszont csak hetente egyszer takarít ki, akkor is csak felületesen, vagy még annyiszor se, a trágyát és az elhullott állatokat egy fedetlen verembe dobja, amire kb. fél kiló meszet önt csak. Többször felajánlottam neki, hogy segítek neki a takarításban, idős ember lévén nyilván nehezére esik hetente többször kitakarítani a csibeudvart és a disznóólat, azonban minden egyes alkalommal elutasította, mondván, hogy nem szorul rá senki segítségére. Olyannyira borzalmas szag van a környékünkön, hogy nem lehet az udvaron ruhát teregetni, mert beszívják a szagot, a gyerekek öklendeznek, ha pár percnél tovább kell kint lenniük, illetve nem lehet szellőztetni sem, mert pár percen belül az egész ház bűzlik. Ez ugyan mellékes, de az állatok takarmányára rendszeresen rájárnak az egerek, szóval a rágcsálókkal is elég komoly a probléma, azonban ezek ellen legalább csapdákkal védekezik. Az öreg úr szerint az ÁNTSZ járt kint nála és semmi rosszat nem talált, szóval szerinte kár panaszkodni, mert semmi probléma nincs nála, szerinte a szag egy régi dögkútból jön, ami mellesleg majd' egy kilométere van és már évekkel ezelőtt ki lett öntve betonnal.
2015. júl. 4. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A helyi jegyzőnél kezdj.
2015. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!