Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elképzelhető, hogy bizonyos...

Elképzelhető, hogy bizonyos városokban az emberek sokkal többet engednek meg maguknak?

Figyelt kérdés

Van egy város, ahol észrevettem, hogy nagyon hamar beszólnak az embernek mindenféle apróbb tisztelet, meg következmények nélkül, az okmányirodában, a rendőrségen, a munkaügyi központban, de még a helyi tescóban is. Hát még az utcán. Egy jó régi kommunista város, szerintem még most is vannak Kádár szobrok valahol elrejtve.

Ellenben ott van pl Budapest, ahol semmi ilyesmit nem tapasztaltam sosem, de van Észak-Kelet magyarországi város is ugyanilyen, mint Bp.

Ez mitől lehet? Mert pl Budapesten sokkal több a konfliktus, és ott jobban meggondolják ezt az emberek?


2015. aug. 4. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy, minden egyenlő itt. Ez csak valami városi legenda lehet.
2015. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg vannak ilyen helyek.

Amúgy a kedves kérdező melyik városra gondol?

És nő vagy pasi vagy?

2015. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik város ez? Ha tudnánk talán értelmes választ is tudnánk adni.
2015. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"És nő vagy pasi vagy?"

Ha nő vagyok, akkor már írsz is privátot? :)


Dunaújvárosra gondoltam amúgy.

Jópár helyen éltem már az országban, de itt vettem észre ezt, mintha minden egyes ember a másiknak a főnöke akarna lenni.

Fehérvár is hasonló, bár nem annyira.

Budapesten viszont még a rendőrt is el lehet küldeni sokszor a bánatba, következmények nélkül.

2015. aug. 4. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!