Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés
Heni1204 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan űzzem el a házam előtt tivornyázókat? A házunk előtt van egy hidrofor, amit ülőalkalmatosságként használnak és minden este 9 órától éjfélig, de van, hogy hajnali 4 óráig kiabálnak, cirkuszolnak, a gyerekeik ordítoznak, szaladgálnak.

Én minden reggel dolgozok, alvásra van szükségem, de tőlük egyszerűen nem lehet. Segítség!Gondoltam már mindenre, a szemetet, amit szétdobálnak a házam előtt felraktam a hidroforra, de őket ilyen apróság nem zavarja. Az autóval mindig a házam előtt parkolnak, már gondoltam, hogy szögeket szórok szét, vagy ragasztót kenek a kútra, vagy valami jó ötlet kellene, hogyan küldjem őket haza. Szép szóval próbáltam, azt ígérték 10 perc múlva elmennek, ez másfél órával ezelőtt volt, aludni azóta sem lehet tőlük. A rendőrséget pedig nyilván nem érdekli az ilyen, házi praktikákat várok, segíts, ha tudsz, köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: roma, ember, szomszéd

2015. aug. 9. 22:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Melyik település ez? Költözz el vagy hívd a rendőröket, az elég abszurd hogy a rendőrséget nem érdekli. Egyébként ismerős, mert előfordulhat. Egy néni házát a cigánygyerekek kővel dobálták minden nap az utcánkba, mikor kihívta a rendőröket még a nénit vonták felelősségre azzal a szöveggel hogy hogy merészeli ilyen felesleges dolog miatt őket zaklatni.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont 2015. aug. 9. 22:20 Privát üzenet
Locsold fel a placcot szappanos vízzel. Mint az közismert, a szappan és a víz taszítja az emlősök eme formációját, így mivel az életterük élhetetlenné válik számukra, kénytelenek lesznek egy másik helyet találni a megtelepedésre.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/19Időpont 2015. aug. 9. 22:22 Privát üzenet
Pisztoly. Vagy verjétek el őket botokkal meg ilyen dolgokkal. Szórj szét nyugodtan szögeket legalább el fognak onnan menni a putrisok, és kenj be minden olyan dolgot ragasztóval amit csak lehet.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont 2015. aug. 9. 22:27 Privát üzenet
3,4 válaszolók istenek vagytok :D

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont 2015. aug. 9. 22:29 Privát üzenet
Bekened vastagon a hidrofort szurokkal ,vagy valami büdössel pl kutyakaka.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont 2015. aug. 9. 22:37 Privát üzenet

Ismerős a helyzet,egy régebbi lakhelyemen hasonló volt,csak ott egy egyszerű padon tanyáztak a fiatalok minden este. Egyszer letörtem a háttámláját,hogy ne legyen nekik kényelmes,egy ideig nem is jöttek oda,habár volt akiket nem zavart az sem. Én is állandó jelleggel hívtam ki esténként a rendőröket,de volt h másnap-harmadnap megint jöttek. Már utáltam ott lakni én is!!!!

Tudom,milyen amikor megkeserítik a a pihenésedet. Vagy szerelj fel egy kamerát igazit vagy álkamerát,hogy lássák,így lehet elmegy a kedvük a randalírozástól,ha azt gondolják,hogy veszi a kamera,amit csinálnak.....

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont 2015. aug. 9. 22:41 Privát üzenet
Meglepetés szerűen dobáld meg őket molotov koktélal vagy öntsd nyakon benzinel utána az öngyujtódal ijeszd el ,biztos el fognak futni a férgesek.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont 2015. aug. 9. 22:44 Privát üzenet

Ne rakd tele szögekkel, még véletlenül se, hisz ha kiállsz a kocsival, simán lehet, hogy kilyukad a kereke.

Egyébként sokféle megoldás van:

1. Addig foglalkozz a rendőrséggel, míg nem hajlandóak kezükbe venni a ügyet.

2. Találj ki valami jó kis cselt, például: Kend tele a hidrofort valamivel, ilyen például, ragasztó, sár, méz, stb...

3. Intézd el velük a dolgot szemtől szembe, és küldd el őket a p*csába!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont 2015. aug. 9. 22:48 Privát üzenet

Szinte én is kiírhattam volna, egy időben minden este kihívtam a rendőrséget, szóltam a közterületeseknek, hogy járőrözzenek gyakrabban, mert ez tarthatatlan állapot, meg csináltak olyan szabályszegéseket, mint csendháborítás meg közterületen ittak, így vezettek...

Idén nyáron már csak 1-2 alkalommal fordult ilyen elő, szerintem a csapat magja börtönbe került. (mert mint kiderült, visszajáró vendég).

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont 2015. aug. 9. 23:24 Privát üzenet

Honnan tudod, hogy a rendőröket nem érdekli a dolog, ha meg sem próbáltad értesíteni őket?

Tessék teljes lelki nyugalommal "zaklatni", "ritmikusan rugdosni a seggüket" (értsd: addig hívogatni őket amíg ki nem megy egy járőr), hogy hangoskodnak a házad előtt ezzel akadályoznak a pihenéshez való jogod gyakorlásában. Előbb-utóbb ki fognak menni és szépen fel fogják szólítani a bandát a távozásra, igazoltatás után.

Minden egyes alkalommal mikor ez van nyugodtan hívd ki a rendőröket, majd leszoknak a házad előtti daj-dajozásról.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont 2015. aug. 9. 23:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti szólnátok, ha társasházban rendszeresen este 8 óra után mosnak a mosógéppel?
Akik emeletes városi házban laknak: szoktátok nézni a szomszéd házak ablakait? Mi volt a legdurvább, amit leskelődéskor láttál?
Ti mit tennétek ha a szomszédotok, minden este (más) pasival csapná a zajt?
Mit tehetek? Nemrég költöztem ide. A szomszédban egy család van, ahol apuci délután 4 től este fél nyolcig gitározik és énekel a gyerekekkel. Baromira idegesítő. Van valami jogi...
Hogyan lehetne elérni, hogy a házunk előtt lévő söröző este 10 órakor bezárjon? Többi lent.
Szerintetek ki volt az? Nagyon megrémültem.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!