Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan űzzem el a házam előtt...

Heni1204 kérdése:

Hogyan űzzem el a házam előtt tivornyázókat? A házunk előtt van egy hidrofor, amit ülőalkalmatosságként használnak és minden este 9 órától éjfélig, de van, hogy hajnali 4 óráig kiabálnak, cirkuszolnak, a gyerekeik ordítoznak, szaladgálnak.

Figyelt kérdés
Én minden reggel dolgozok, alvásra van szükségem, de tőlük egyszerűen nem lehet. Segítség!Gondoltam már mindenre, a szemetet, amit szétdobálnak a házam előtt felraktam a hidroforra, de őket ilyen apróság nem zavarja. Az autóval mindig a házam előtt parkolnak, már gondoltam, hogy szögeket szórok szét, vagy ragasztót kenek a kútra, vagy valami jó ötlet kellene, hogyan küldjem őket haza. Szép szóval próbáltam, azt ígérték 10 perc múlva elmennek, ez másfél órával ezelőtt volt, aludni azóta sem lehet tőlük. A rendőrséget pedig nyilván nem érdekli az ilyen, házi praktikákat várok, segíts, ha tudsz, köszi.

2015. aug. 9. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Melyik település ez? Költözz el vagy hívd a rendőröket, az elég abszurd hogy a rendőrséget nem érdekli. Egyébként ismerős, mert előfordulhat. Egy néni házát a cigánygyerekek kővel dobálták minden nap az utcánkba, mikor kihívta a rendőröket még a nénit vonták felelősségre azzal a szöveggel hogy hogy merészeli ilyen felesleges dolog miatt őket zaklatni.
2015. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Locsold fel a placcot szappanos vízzel. Mint az közismert, a szappan és a víz taszítja az emlősök eme formációját, így mivel az életterük élhetetlenné válik számukra, kénytelenek lesznek egy másik helyet találni a megtelepedésre.
2015. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Pisztoly. Vagy verjétek el őket botokkal meg ilyen dolgokkal. Szórj szét nyugodtan szögeket legalább el fognak onnan menni a putrisok, és kenj be minden olyan dolgot ragasztóval amit csak lehet.
2015. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
3,4 válaszolók istenek vagytok :D
2015. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Bekened vastagon a hidrofort szurokkal ,vagy valami büdössel pl kutyakaka.
2015. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
68%

Ismerős a helyzet,egy régebbi lakhelyemen hasonló volt,csak ott egy egyszerű padon tanyáztak a fiatalok minden este. Egyszer letörtem a háttámláját,hogy ne legyen nekik kényelmes,egy ideig nem is jöttek oda,habár volt akiket nem zavart az sem. Én is állandó jelleggel hívtam ki esténként a rendőröket,de volt h másnap-harmadnap megint jöttek. Már utáltam ott lakni én is!!!!

Tudom,milyen amikor megkeserítik a a pihenésedet. Vagy szerelj fel egy kamerát igazit vagy álkamerát,hogy lássák,így lehet elmegy a kedvük a randalírozástól,ha azt gondolják,hogy veszi a kamera,amit csinálnak.....

2015. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Meglepetés szerűen dobáld meg őket molotov koktélal vagy öntsd nyakon benzinel utána az öngyujtódal ijeszd el ,biztos el fognak futni a férgesek.
2015. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Ne rakd tele szögekkel, még véletlenül se, hisz ha kiállsz a kocsival, simán lehet, hogy kilyukad a kereke.


Egyébként sokféle megoldás van:

1. Addig foglalkozz a rendőrséggel, míg nem hajlandóak kezükbe venni a ügyet.

2. Találj ki valami jó kis cselt, például: Kend tele a hidrofort valamivel, ilyen például, ragasztó, sár, méz, stb...

3. Intézd el velük a dolgot szemtől szembe, és küldd el őket a p*csába!

2015. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Szinte én is kiírhattam volna, egy időben minden este kihívtam a rendőrséget, szóltam a közterületeseknek, hogy járőrözzenek gyakrabban, mert ez tarthatatlan állapot, meg csináltak olyan szabályszegéseket, mint csendháborítás meg közterületen ittak, így vezettek...

Idén nyáron már csak 1-2 alkalommal fordult ilyen elő, szerintem a csapat magja börtönbe került. (mert mint kiderült, visszajáró vendég).

2015. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 hell-ikon ***** válasza:
71%

Honnan tudod, hogy a rendőröket nem érdekli a dolog, ha meg sem próbáltad értesíteni őket?

Tessék teljes lelki nyugalommal "zaklatni", "ritmikusan rugdosni a seggüket" (értsd: addig hívogatni őket amíg ki nem megy egy járőr), hogy hangoskodnak a házad előtt ezzel akadályoznak a pihenéshez való jogod gyakorlásában. Előbb-utóbb ki fognak menni és szépen fel fogják szólítani a bandát a távozásra, igazoltatás után.


Minden egyes alkalommal mikor ez van nyugodtan hívd ki a rendőröket, majd leszoknak a házad előtti daj-dajozásról.

2015. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!