Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Nagyvárad tér, Ernő utca,...

A Nagyvárad tér, Ernő utca, Haller utca milyen környéknek számít? Haza lehet oda menni éjjel 2 körül biztonságban?

Figyelt kérdés

#Budapest #lakás #Nagyvárad tér #Üllői út #Haller utca #Ernő utca #hazamenjekeéjjelvagymivanotthogyne
2015. aug. 12. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem a legjobb, de azért élhető.
2015. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
rendőri kísérettel
2015. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira rossz? Örököltem arrafelé egy lakást, de éjjel érek haza a munkám miatt. 20 éves lány vagyok, merjek odaköltözni így?
2015. aug. 12. 22:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakok szintén 20 éves lányként, sokszor járok éjjel haza és még élek. Nem kell mindentől besz*rni :D. Rendőri kíséret.. Bitch please.
2015. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, legfeljebb ha nem érzed komfortosan magad, elköltözöl. Egy barátom lakott a Koszorú utcában, az sokkal durvább környék, azt mondta, egy idő után már nem néztek furcsán rá az őslakosok se, megszokták, hogy ott lakik.

A biztonság kedvéért paprikaspray és/vagy gázpisztoly javallott, ha pedig esetleg használni kell, akkor utána költözni is, természetesen.

2015. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szia. Én laktam a Halleren egy darabig, a Balázs Béla elejénél. Odafúj még a nyócker szele, de engem nem zavart, mert hozzám sem szóltak. A kocsihoz sosem nyúltak (pedig a béjemvé vonza őket), és az ismerősöm, akitől a lakást béreltem lassan 15 éve lakik ott. Szereti, és én is szerettem, mert közel volt a munkahelyemhez, és a tömegközlekedés is jó. Mondjuk az 54-es vilivel vigyázz. :D
2015. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nagyfater ***** válasza:
100%

A személyes tapasztalat minden véleménynél többet ér. Van, aki jól érzi magát a dzsumbujban, és van, akinek a Rózsadomb sem elég jó. Menj el többször is oda, nézd meg a környéket, de legfőképpen nézd meg a házat alaposan kívül-belül. A ház és környékének állapota sok mindent elárul az ott élőkről is. Sokat elárulnak például a feltépett, leszakadt postaládák, a festékkel összevissza fújt, koszos lépcsőház. Próbáld felderíteni, milyen a lakók összetétele, és milyen a környéké. Arrafelé sok helyen volt felújítás, korszerűsítés, új építés, de vannak még lepusztult körzetek is - nem mindegy, hogy az a lakás hol van. Az sem mindegy, hova néznek a lakás ablakai: csendes utcára, udvarra, vagy egy zajos utcára, térre, netán egy körfolyosóra. Keveseknek jut eszébe, pedig nagyon fontos: tudd meg, ki a közös képviselő, menj el hozzá, és érdeklődj a ház műszaki állapotáról és anyagi helyzetéről. Mint örököst, azaz tulajdonost, kötelességük erről tájékoztatni téged. Mindezt tedd mérlegre, és azután dönts, hogy beköltözöl, vagy eladod, esetleg kiadod.


Hogy a konkrét kérdésedre is válaszoljak: éjjel kettő körül nem sok biztonságos hely van a pesti oldalon, még az elitnek számító kerületekben sem. Ha rangsorolni lehetne, akkor az a környék valahol a középtájon helyezkedik el: jobb, mint a szomszédos nyócker, de rosszabb, mint a belváros.

2015. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

4-es nem mindegy milyen ember vagy


most nem feltételezem rólad hogy ronda vagy de egy mutatós csaj könnyebben kerülhet bajba


a másik a lelki alkat, aki fél hamarabb bevonzza a bajt

2015. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nos hosszú hajú,magas,csinos és szép arcú lányként elég mutatósnak tartom magam :) más kérdés hogy nem egy 150 centis kis mimóza vagyok,nem félek éjjel,magabiztos vagyok és van is mire.Az őslakosok azokat támadják max. meg aki "látványosan" be vannak sz*rva vagy gyengének néznek ki.
2015. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es akkor már csak egy telefonszámot kérnék :-D
2015. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!