Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egész éjszaka ugatnak a...

Egész éjszaka ugatnak a szomszéd kutyák?

Figyelt kérdés
április óta ez megy és már kezdek kikészülni a 4-5 órás alvásoktól,a rothadt dögök miatt.már szóltam nekik,hogy vigyék el innen a puli kutyájukat,de még nekik állt feljebb.kihez fordulhatok segítségért? önkormányzat,gyepmesteri telep vagy hova?úgy gondolom az éjszakai csend,és pihenés emberi jog...

2015. aug. 26. 09:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
Félmegoldás, de a füldugó segíthet..
2015. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Költözz be kis időre Bp belvárosába, soha többet nem fognak zavarni a természet hangjai alvás közben.
2015. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%

Normális országokban ha a kutya nevelhetetlen, lehet kötelezni a gazdikát, hogy vágassa el a hangszálait.

Szerezz be egy sokwattos hangszorot és ugatáskor üvölts bele, hogy kuss rothadt dögök. De olyan hangerövel, hogy a gazdika is kiessen az ágybol.

2015. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
#2! Nagy-nagy butaságot irtál!
2015. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 acelsziv ***** válasza:
48%

Feel free to move away.

A kutyák ugatnak. Ez a dolguk. Használj füldugót, vagy költözz el. Kivéve, ha társasházban laksz, mert akkor valóban jogod van pl birtokvédelmet kérni a jegyzőnél.

2015. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg mikor hallod, hogy ugatnak menj ki az utcára és nézd meg mit ugatnak. Nagyon ritkán ugatnak semmit. Lehet, hogy egy kóbor kutya jár arra este, azt elviszi a "most hirtelen nem tudom hogy hívják,aki elviszi a kóbor állatokat az állatmenhelyre"
2015. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
eszembe jutott, sintér
2015. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

3-as, a debarkálást az állatvédelmi törvény tiltja. Aki azt írta, hogy a kutyák ugatnak, mert kutyák, az még nem látott neveletlen pulit.

3-asnak abban igaza van, hogy jó hangosan rá kell ordítani, hogy kuss! esetleg két fedőt is összecsapni az ugatás kezdetekor. Én egy óriás álló vaslemezhez vágtam kulékavicsot, mikor rákezdte a szomszéd kutyája. Ma már elég kiszólnom, hogy "hallgass", már be is fogja.

Megjegyzem, ha az enyém lenne szünet nélkül ugatós, vele is ezt tenném. Szerencséje, hogy jó kutya.

2015. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kertes ház átka. Én is abban lakok, nálunk is ugatnak a kutyák. Nem lehet ezzel mit csinálni. Lakótelepen meg a szomszéd porszívózna, vagy húzná le fél percenként a wc-t és azt hallanád. Sehova nem tudsz ezzel fordulni. Az éjszakai csend nem emberi jog, sehol nincs csend éjszaka, max. falukban, tanyákon.
2015. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
ez falu ahol élek. és szerintem az éjszakai csend,az alvás emberi jog...én se kezdek el láncfűrészezni éjszaka,akkor az a rohatt kutya is legyen csendben. nemtudom már ki írta hogy valamit ugatnak..ló*aszt ugatnak hagyjál már...este 10-től reggel 5-ig valami minden éjszaka történik az utcán..hagyjál már.Az egyik szomszédba puli van az a legrohattabb,a másikba meg sharpei pff...
2015. aug. 26. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!