Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy ordibálva...

Mit lehet tenni egy ordibálva káromkodó szomszéddal?

Figyelt kérdés

Van egy idős néni, kora tavasztól késő őszig itt van a nyaralójában. Zakkant, úgyhogy a szép szó nem számít neki. Egész nap képes folyamatosan ordibálva rettenetesen csúnyán káromkodni.

Elég zavaró. Nem szeretném, ha a fiam ezt tanulná meg, normális beszéd helyett.

Lehet valamit tenni?

Tüzet is akkor gyújt, amikor kedve van. És nagyon büdös dolgokat éget (nem tudom miket).


Lehet tenni bármit hivatalosan egy ilyen szomszéddal? Senki nem szereti itt a környéken.


2015. aug. 26. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit, sajnálom.
2015. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy kihívod a csúnyaszó-rendőrséget! Bolondnak lenni nem elég indíték arra, hogy kitílts valakit a saját nyaralójából. Nálunk nincs ilyen szomszéd, de a gyerek káromkodik, pedig még csak most kezdi az ovit. :) Nem tudsz mit tenni!
2015. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi 2. De nem túl vicces durva káromkodást hallgatni egész nap. teli torokból.
2015. aug. 26. 22:57
 4/13 anonim ***** válasza:
En egyszer egy kempingben, emelkedett hangulatban hangoskodtam ... egyszer csak odajott egy lany es leontottegy pohar vizzel. Rohogtem egyet es abbahagytam a kurjongatast :)
2015. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(leontott egy) szokoz kimaradt ... bocs
2015. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

tudod van az a hangos kürt amit ha megnyomsz akkor elég hangosan megszólal...na mondjuk minden csúnya beszédnél nyomhatod a fülébe mint "cenzúra" :D talán felfogja, de ha mentális beteg akkor orvos segítsége nélkül esélytelen...


22F

2015. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os.

Pont most szereztünk be a gyereknek egy borzalmasan hangos dudát a biciklijére, nekünk is eszünkbe jutott, amit mondasz. :-)

De valószínűleg ez sem segítene, csak egy elmeorvos. Azaz nyugtató.


Szóval akkor semmit nem lehet tenni, pechesek vagyunk, hogy ilyen ember él a környékünkön...

2015. aug. 27. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Idős néni? Ez a gond? Átmész és négybetöröd a protkóját. Nekem ugyanez van , csak egy 35-40 körüli skizofrén fiatal csávóval. És éjjel is nyomja. Utánanéztem, nem tudsz mit tenni. Ilyen önkormányzati, kényszer-szociálismunkások vannak... na hagyjuk.
2015. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi 8.

Férjem is ezt mondja, hogy jól meg kell fenyegetni, vagy helyben hagyni (sosem tenne ilyet amúgy).

Csak az a baj, hogy mivel agyilag nincs rendben, ezért szerintem nem is fogná fel miért kapja, és semmi hatása nem lenne.


Akkor tűrünk. És reméljük csak kevés ideje van vissza...

2015. aug. 27. 09:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos semmilyen hatóság nem fog ezen segíteni ha zakkant az öreg. El lehet kezdeni egy több éves huzavonát bíróságra rendőrségre jegyzőhöz szaladgálást de sokkal egyszerűbb elmondani a gyerekeknek ,hogy a néni bolond és a bolondok használnak ilyen szavakat. Ha nem akarnak annak tűnni ők is,akkor ne utánozzák.
2015. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!