Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd meg akarja mérgezni...

A szomszéd meg akarja mérgezni a macskánkat! Miért?

Figyelt kérdés
A macskáink átjárnak hozzá rágcsálót írtani,aminek szerintem örülhetne ha már hagyta szaporodni őket.Szóval a fehér kandúr macskánkat ki akarja nyírni mondván hogy az ölte meg a kis bárányukat.A macska a birkát!Mit tegyünk?
2015. szept. 13. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk a kandúrok eléggé érdekes illetokat hagynak maguk után, főleg a lábtörlőn, ugyanakkor lehet, hogy bemennek a házukba is. Jobb az állatokat valahogy egy kicsit kordában tartani ...
2015. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egy birkát akkor se tud kinyírni.meg a kandúr cicus elég öreg egyszer megy át egy nap.ennyi.a két lány macska meg ott ül néha a vénasszony ölébe.csak a kandúr cicus zavarja....
2015. szept. 13. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Én már láttam olyat, hogy egy macsak egy tehenet ölt meg, akkor simán egy birkát is kicsinálhat! Eltörte a nyakcsigolyáját!
2015. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen de amikor örjöngve jött az asszony akkor a macskák vagyis mind az öt még a hálószobába aludt.Előző nap meg még jól volt a birka.És konkrétan azt a macskát gyanusította amelyik egy nap egyszer megy át,azon felül meg szinte csak eszik,alszi,iszik,mosdik és a dolgát végzi.Jóformán ennyi,meg vigyáz a két kölyök macskára és talán játszik velük ritkán.A két kismacska a házba van,a két anyamacska meg olyan h a vénlány szereti őket pedig nem macskás a kandúr meg elég ritkán mozdul meg.


És a macska hogy töri el egy tehén nyakcsigolyáját?

2015. szept. 13. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Nem biztos, hoyg szó szerint kell venni, amit mond a szomszéd. Biztos nem ugrott rá a macska birkára.

Ugyanúgy állatbarát vagyok, de sajnos a macskák gyakran hordoznak magukban veszélyes baktériumokat, amelyek más élőlényekre, többek közt az emberekre is veszélyesek. A macska úgy adja át ezeket a bacikat más állatnak, ha pl. gyakran eszik vagy iszik az állat tálkájából. Valószínűleg erre gondolt a szomszéd. A macskákat mindenképpen kordában kell tartani, lehetőleg keveset mászkáljanak kinn az utcán és a szomszédnál, érdemes a házban benn tartani ertére őket, stb. Valahogy le kell őket kötni. Még egy nőstény cicát sem könnyű, de kandúrt biztos nehéz. Meg kell próbálni, az ő érdekükben.

2015. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Mondjátok meg neki, hogyha baja lesz a macskának, akkor feljelentitek.
2015. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

"És a macska hogy töri el egy tehén nyakcsigolyáját?"


Úgy hogy a nyakát befogta a két lába közé, és a feje fölött átfordította!

2015. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A birkának a nő álítása szerint egy nagy seb volt a nyakán.Mutatta is egy nagyobb harapásnak tűnt de lehet nem egy volt az.azt egy öreg macska nem tudja megtenni.
2015. szept. 13. 13:44
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Pofára esett a macskában...
2015. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A macska egész este bent volt.
2015. szept. 13. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!