Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol találok Budapesten hajlékt...

Hol találok Budapesten hajléktalanszállót 1-2 napon belül? És mi a menete a jelentkezésnek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen helyzetben. Hogy működik ez? Hol kell jelentkezni. Elég hideg van mostanság nem szeretnék az utcán éjszakázni.


(ja, és HÍM NEMŰ vagyok mielőtt 30 privát üzenetet kapnék szexre éhes férfiaktól, hogy lány vagyok-e és hány éves, ha nő lennék valószínűleg nem is lennék ilyen helyzetben)



2015. okt. 10. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a neten találtam, talán segít neked:


[link]



De miért nem próbálkozol pl rokonoknál előbb?

2015. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Megint te... a 18 éves fiúcska, aki nem jön ki az anyukájával, ezért bánatában világgá megy. Figyelj, nem kell hajléktalanszállón kucorognod 50 másik férfival, Szíriáig szedj össze útiköltséget, most elég kedvezményes az odaút, ott pedig már komplett családi házakat találsz üresen, de teljes berendezéssel... na?
2015. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt is javaslom: [link]
2015. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ez komoly lenne, és ide tudsz írni, google-ba is be tudnád írni azt a két szót.
2015. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a dózsa györgy úti elég jó hely.
2015. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Megint leszidott anyukád? Mit tettél megint? Fogmosás nélkül akartál aludni menni?
2015. okt. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!