Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elmentek Halloweenkor...

Ti elmentek Halloweenkor cukrot gyűjteni?

Figyelt kérdés
én nagyon be szeretnék öltözni és cukrot gyűjteni...ti,hogy vagytok vele?

2015. okt. 17. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
25%
Na, megjött az ügyeletes smartass...
2015. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nagy vagyok már hozzá. :)


Meg nem lenne kihez amúgy sem, itt nem készülnek erre az emberek.

2015. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
64%
Nem smartasskedem csak ruhellem mikor megy a divat gyulolkodes. Legyen az amerika v oroszok ellen. Tenyek esetleg esszeru gondolatok nelkul inkabb.mindenki kussoljon.
2015. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
94%
Én nem gyűlölöm az USA-t, sőt laknék is ott, de itt MO.-n nem Haeloweeneznék, mert nem szokás, csak hülyének néznének.
2015. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
Ja, hát inkább a 3. Kommentelőre gondoltam.
2015. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 opened paradise ***** válasza:

Nem,nem is nagyon adnának.

De a hálaadás napi zaba,az már szimpi!

2015. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
29%
Orrára csapnám az ajtót minden beöltözött hülyegyereknek, aki édességet kéregetve háborgat az otthonomban. Ajánlgatnám, hogy húzzál el a boltba és vegyél magadnak.
2015. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
91%

Ez az angolszász kultúrkörön kívül egyáltalán nem szokás, szóval nem megyek és nem is adnék senkinek cukrot, mert nem lenne.


Egyébként hagyjuk már ezt a baromságot, hogy nem amerikai ünnep ez... azt ne mondd, hogy szerinted a kérdező a hagyományos kelta módon szeretné ezt megtartani, és nem az amerikai filmekben látott "csokit vagy csalunk!" verzióval.

2015. okt. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
91%
Mingyá jönnek a "Magyarországon nincsen Halloween, hanem mindenszentek meg blablabla..." :D mondjuk nem olvastam el a hozzászólásokat, de biztos van köztük ilyen is :D Öltözz be csak nyugodtan, népszerűsítsd csak az ünnepet, biztos vannak ilyen beöltözős bulik, cukorkákat kéregethetsz, bár szerintem inkább elég lenne beöltöznöd, mert sok ember nem ünnepli a Halloweent itten, pedig igen is van csak nem népszerű itt még :\ de ami késik nem múlik :) Én úgy vagyok vele, hogy beteszek egy csomó horrort és úgy ünneplem, mindenszentekkor pedig kimegyek a temetőbe gyújtok pár gyertyát és haza jövök folytatni a filmezést nagyjából ennyi. :)
2015. okt. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
73%
Hozzám nyugodtan jöhetnének gyerekek, én szívesen adnék nekik kis csokit/cukrot. Eszembe nem jutna beöltözött, játszó kisgyerekekre rácsapni az ajtót. Ezt a hozzáállást nem is értem, komolyan...
2015. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!