Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pánikbetegként kérhetek...

Pánikbetegként kérhetek segítséget egy idegen szomszédtól?

Figyelt kérdés
A betegség miatt nem tudom elhagyni a lakást és ha egyedül vagyok itthon és nekem mindenképp szükségem van valamire még mielőtt hazaérne valaki akkor átkopoghatok egy szomszédhoz egy olyan szívességgel, hogy nem-e hozna nekem egy olyan dolgot ami egy nagyon közeli boltból beszerezhető? Elutasítóak volnának vagy rámcsapnák az ajtót?
2015. okt. 21. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudhatod míg nem probáltad, nem ismerjük szomszédaid.

Pánikbetegséged kezelhetnéd magadnak.

Van ismerősöm aki kigyógyította magát. Pedig durva rohamai voltak.

2015. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már évek óta küzdök ezzel a problémával. Egyedül próbáltam én is helyrehozni de egy bizonyos szinten megrekedtem így pár hónapja szakemberhez járok, de ezen kívül nem tudok kilépni a házból és sokszor az orvosig is nehezen jutok el. De most nem is ez a fontos, csak szeretném tudni, hogy egy kivételes esetben vajon mennyire volnának segítőkészek az emberek.
2015. okt. 21. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én például segítenék (ha ráérnék)de semmiképp nem küldenélek melegebb éghajlatra.
2015. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint 1-2 alkalommal szívesen segítenék, de rendszert nem engednék csinálni belőle. Ha csak 1-2 alkalommal kérnél meg rá, akkor persze...De ha már rendszeresen kérnél meg mindig valamire, akkor finoman megmondanám, hogy menj orvoshoz.
2015. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én meg utálom, ha idegenek kérnek tőlem viszonzatlan szívességet. Meg ha olyan nagyon nélkülözhetetlen neked valami, akkor rendeld meg, vagy vitesd oda egy barátoddal. Sőt, ha igazán nem tudnál meglenni egy adott dolog nélkül, akkor elvonszolnád a seggedet abba a nagyon közeli boltba, elvégre a túlélési ösztön felülírja az idegbajt.
2015. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Sokadjára "kell" konstatálnom, hogy mekkora barmok az emberek. Sajnálom...
2015. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hoznék neked bármit, csak ne ilyen 100 kilókat cipeltess velem fel a 3-madikra.
2015. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te élsz ott, neked kell ismerni a szomszédokat és ápolni velük a kapcsolatot. Nem tudom elképzelni, mi lehet annyira sürgős, ami nem bírja ki, amíg a család hazaér, de segítség mindig akad egy bizonyos szintig.
2015. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!