Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó város Eger 2015-ben?...

DubRocket kérdése:

Jó város Eger 2015-ben? Szerettek itt élni? Miért nem szerettek élni?

Figyelt kérdés
Az ország egyik legnépszerűbb városa Eger. Szerinted élhető város? Az ingatlanárok, mint Budapesten, fizetések mint Ózdon. Kaja, benzin miért drágább, mint máshol? Felújított Belváros - Dobó tér, Parkolóház, Kerékpárút bejön? Tányleg "Családbarát Város" vagyunk?

2015. okt. 23. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak néha járok Egerben, a belvárosa nagyon gyönyörű, közel a Bükk, viszont az árakról nem tudok.
2015. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretnék még ott élni, de sajnos nem találtam munkát így el kellett költöznöm.

Gondolom a sok turista miatt nyomják fel az árakat, a piactól kezdve minden tényleg jóval drágább, mint kevésbé népszerű városokban.

2015. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én születésemtől kezdve itt élek, és imádom :D Nagyon szeretem benne, hogy gyönyörű a belvárosa, és viszonylag kicsi, ugyanis nem szeretem a nagyvárosokat. Szerintem nem drágább hely, mint bármelyik másik, főleg Pesthez képest nem. Csak jó helyekre kell menni, és olcsón meg lehet kapni mindent. A felújított dolgok... Hát, a Dobó tér nem tetszik, lecsupaszították, jobb volt eredetileg. Viszont a többi újítás tetszik, főleg, hogy az omladozó házakat szépen megcsinálták. Összességében szeretek itt élni, semmi bajom vele :)
2015. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!