Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Székesfehérváron...

Milyen Székesfehérváron lakni, milyen az a város?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyomasztó, prolis
2015. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ hol laksz. Vannak nagyon szép részei. Én 4 évig laktam ott szép emlék. A balaton 30-40 percre van, Balatonfüred 50. A Velencei tó 15.

Persze akinek nincs másra pénze és csak a Münich Lakótelepet tudja megfizetni, annak prolis. Azok olyanok amilyenek. De ha öreghegyre mész vagy feketehegyre, esetleg a belvárosba az jó. Ott laknak gazdagék.


Ha még egyszer magyarországon laknék az vagy Fehérvár lenne vagy Budaörs.

2015. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Persze, vannak szép részei Fehérvárnak, de a város akkor is ugyan az marad, teljesen mindegy hol laksz. A belváros talán szépnek mondható, de nulla normális szórakozási lehetőség.

Én nem szeretek itt lakni.

2015. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Utsó: gondolom nem is ott születtél akkor.

Én sem szerettem tatabányát, amikor ott laktam, na az viszont prolis és gáz volt, de 5 év alatt megszokja az ember.

2015. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2:

Nem éltem Fehérváron, de inkább a csóró prolik, mint az öreghegyi meggazdagodott prolik...

2015. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha te a panelba mész a prolikat látogatni te dolgod. Én szivesebben grillezek ilyen helyen a barátaimmal:

[link]

2015. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látogatok senkit, csak arra céloztam, hogy vannak környékek, ahol hiába tehetősebbek az emberek, a gondolkodásmódjuk ugyanolyan proli maradt. Öreghegy nagyrészt ilyen környék, tisztelet a kivételnek.
2015. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól proli valaki, hogy panelban lakik vagy valami böszme házban, hanem attól, ahogy viselkedik. Fehérváron nagyon sok csőlátású, ostoba ember van, függetlenül attól, milyen az anyagi helyzetük.

Szórakozási lehetőség minimális, gyakorlatilag a kötelező kirakodóvásárokon meg egy-két eröltetett programon kívül nincs semmi.

Ennek tükrében kell dönteni.

(írom ezeket a sorokat, mint született fehérvári, tehát van tapasztalatom)

2015. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ok, de ha ebből a szempontból nézzük akkor szinte csak Budapest jönne szóba. Bár nem tudom mi van ma, de a 2000-es évek első felében jó volt. Nem emlékszem sok begyöpösödött embeere a környezetemben, később pesten viszont volt jópár kolega aki úgy fogta fel hogy "mindenkihülye aki olyant mond amiről még nem hallottam".


Persze ezzel nem az ottaniakat akarom leszólni, csak pont ott akadtam ilyenekre. Végülis több az ember, az alja is több.

2015. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi ez a "prolizás"? Ezért ilyen ez a város, amilyen most. Az embereknek van egyfajta stílusa egymáshoz ezt tapasztalom. Rengeteg az öreg a városban, a fiatalabbak elmennek tanulni innen aztán vissza se jönnek. Hétvégén ki lehet bírni itt, de hétközben pusztulat az egész. A várost fentről pumpálják pénzzel így végülis elég modern a kinézete és sok a bevásárlóközpont. A közlekedés reggel és délután katasztrófa. Viszont gyorsan el lehet jutni Pestre és a Velencei-tóra. Ja és jelen vannak az indiánok is szép számmal főleg a pláza és a piac környékén garázdálkodnak. Lakást én is biztos hogy Öreghegyen vennék, az olyan mint egy falu, de pár perc a belváros.
2015. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!