Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Számonkérés és kártérítés...

Számonkérés és kártérítés olyan esetben, ha senki se látott semmit csak vélelmezik hogy én voltam? Ilyen lehet?

Figyelt kérdés

Társasház. Biciklivel megyek, hozzáérek a falhoz véletlenül, lejön a vakolat. Pechemre épp ott a gondnok + még valaki látják hogy én voltam, nincs mese ki kell fizetni a kárt. Oké fizetem.

Eltelnek hetek.

Később le van verve a vakolat. Jön a gondnok hogy fizessem ki. Mondom mit? Amit levertem. Mondom én vertem le??? Igen én legutóbb is én voltam biztos most is.

Látta valaki? Tanú van? AZ nincs. Hát akkor? De múltkor is én voltam….

Rávágtam az ajtót.

Erre jön egy papír a lakószövetkezettől hogy megcsináltatták a kárt, a költsége ennyi volt, csekk fizessem.


????


Még a végén bíróságra kell menjek ilyen barmok miatt? Mert egy fillért se fizetek persze.

De azért az elv és gondolatmenet: fizessem ki amit én okoztam noha senki se látta (el is ismerik) de a gondnok úgy gondolja és akkor az úgy van?????


És az a durva hogy a gondok egy vénasszony és a házban talál hasonszőrű vénasszonyokat akik örömmel „látják” majd utólag is hogy én voltam…. Ha netán tanú kéne hát lesz.


2015. nov. 11. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Feljelentést teszel ismeretlen tettes ellen becsületsértésért és zaklatásért.

Ha nem tudják semmilyen módon igazolni hogy te voltál akkor ők fognak neked fizetni.

2015. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De miért ismeretlen tettes ellen? Zaklatásért? Zaklatni zaklat de tudom ki az. A körülmények miatt magamból csinálnék ismeretlen hülyét ha ismeretlen tettes ellen.

A gondnok az nem ismeretlen.

2015. nov. 12. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ismeretlen tettes ellen, mert ha mégse neked adnak igazat a rendőrségen, nem tud visszaperelni becsületsértés miatt, hisz te nem neveztél meg senkit a feljelentésedben, csak azt mondtad h ok nélkül zaklatnak levelekkel és olyannal vádolnak, amit te meg se tettél.

(Leveleket mind tedd félre, tartsd meg bizonyítéknak.)

Vagy személyesen is inzultál? Akkor tanúk kellenének.

2015. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy fizess, tegyél feljelentést a rendőrségen!
2015. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogy fizetek.

Egy forintot se.

2015. nov. 13. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!