Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire tartjátok élhető,...

Mennyire tartjátok élhető, barátságos városnak Keszthelyt?

Figyelt kérdés
Az alföldről szeretnék odaköltözni a családommal, de érdekelne mások véleménye is.
2015. nov. 14. 13:56
 1/2 anonim válasza:
Az biztos, hogy a városnak és a közvetlen környezetének kiemelkedően jó hangulata van. Az más kérdés, hogy mennyire élhető. Nem akarok hazudni, de egyenlőre elöregedő város, aminek folyton csökken a népessége. Munkahely alig van, úgyhogy ide csak akkor ajánlom a költözést, ha már van konkrét állásajánlat, ha nincs, akkor nagy csalódás érheti az embert. Most ez nagyon lehúzónak hangzik, pedig én szeretem ezt a várost. Az jó a térségben, hogy Vonyarcvashegy, Gyenesdiás, Cserszegtomaj, Hévíz, komplex egységet alkot Keszthellyel. Konkrétan összenőttek a települések, és sokan utaznak egyik helyről a másikra. Tehát például lehet Hévízen is dolgozni, vagy lehet Cserszegen lakni, attól még ugyanúgy Keszthelyhez fog kötődni az ember, mert az a központi magja a térségnek.
2015. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keszthely jó hely, de mint az előttem válaszoló is írta...állást találni, szinte lehetetlen... Sok cég, gyár bezárt, ami sok ezer embernek adott munkát, így az itt lakók többsége vagy elmegy, vagy messzebb kénytelen munkát vállalni, mert itt elég nagy mázli kell hogy az ember biztosan elhelyezkedhessen. A fiataloknak konkrétan semmi lehetőségük :/ A város amúgy szép, nyugodt, csendes... Tényleg jó a környék is, Hévíz, Gyenes, Vonyarc, Györök, Ederics...Tényleg jó kis vidék ez :)
2016. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!