Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért néznek rám furán ha...

Miért néznek rám furán ha elmondom, hogy én férfi lakótársat szeretnék? 24/L

Figyelt kérdés
A dolog csak tavasszal lesz aktuális, akkor szeretnék elköltözni itthonról albérletbe. Egyedül lenne a legjobb persze, de erre esélyem sincsen ilyen árak mellett. Ezért úgy gondoltam, hogy egy 2 szobás kis lakáson osztoznék valakivel. Még nem tudom hogy idegent kell keresnem, vagy lesz jelentkező a távoli ismerőseim közül. De azt az egyet tudom, hogy én egy nőt nem bírok megtűrni magam mellett, az életben is ilyen típus voltam mindig, iskolában, munkahelyen sem voltak barátnőim soha.. Ezért még belegondolni is rossz hogy együtt kelljen élnem egy másik lánnyal. Viszont ha ezt bárhol elmondom, hogy ezt tervezem, az embereknek olyan megjegyzéseik vannak mintha nem hinnének nekem. Nem hiszik el hogy létezik olyan, hogy nem szexelni vagy összejönni akarok egy pasival, vagy a pénzét elszedni, hanem valóban csak együtt élni. Főleg szüleim reagáltak furán, fel vannak ezen háborodva, szerintük ilyet nem illik csak ha párkapcsolatban vagyunk. Pedig én valóban csak lakótársat keresek, az sem érdekel hogy hogy néz ki, ha amúgy igényes, a lényeg hogy legyen kivel osztoznom a lakbéren.
2015. nov. 23. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én is furán nézek akármilyen nemű emberre, aki bármelyik nemmel nem tud kijönni. Ha egyetlen egy embert sem talált a saját vagy az ellenkező nemből, akivel ki tud jönni, azzal gáz van.
2015. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem furcsa, sőt jól teszed, ha így érzed! Én sem bírom a nőket nő létemre, mindegyikkel csak gondom volt anno, vagy megloptak, vagy nem takarítottak soha, a mosatlan edény már mászott, a szennyes szanaszét mindig, állandóan más fickók jöttek föl hozzájuk, és még sorolhatnám. Na, akkor kerestem magam mellé egy fiút, akivel olyan jó barátok lettünk, ami szerintem már életünk végéig ki fog tartani. Mindkettőnknek családja van, és még mindig szoktunk találkozni egy kávéra, ebédre, sőt meg szoktam hívni őket családostol hozzánk. :) Ez a barátság már több mint 20 éve tart, és nagyon szeretem őt, mint barátot. Mindenben számíthatok rá, életem legnehezebb szakaszaiban is mindig mellettem állt, bizony nagyon sokszor. Úgyhogy én csak biztatni tudlak, mert nem csak jó lakótárs, hanem igazi mély barátság is lehet belőle! Sok sikert! Ne foglakozz senkivel ki mit mondd!
2015. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én laktam már együtt nőkkel és férfiakkal is. Arányaiban több esélyed van, hogy normális férfi lakótársad lesz, mint nő. Nőknél ugyanazt tapasztaltam, mint a kettes, meg még sokkal durvább dolgokat is. 22/f
2015. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd meg tőlük.
2015. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Óhatatlanul előfordul az ilyen együtt lakásoknál ,hogy megbotlik és belédakad a farka.. :D Nagyon -nagyon kevés a kivétel. Vagy válasz meleg srácot.
2015. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Én teljesen megértelek, szeptembertől beköltöznék Budapestre a suli miatt, és csak férfi lakótársat szeretnék magam mellé! Sose jöttem ki olyan jól a nő ismerőseimmel. mint a férfiakkal, sokkal nyugodtabb, szabadabb vagyok velük, mint egy nővel. Velük igazán önmagam lehetek, úgyhogy emiatt se választanék női lakótársat. :)


Drukkolok, hogy valaki normálisat találj!

19/l

2016. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ez így nem igaz! Nem írom le újra, bemásolom egy másik kérdéhez adott válaszomat.


"Én például azért keresek női lakótársat, mert szimplán sokkal jobban jövök ki velük. Tanuló vagyok, de illene már kilépnem a szülőktől. Házias vagyok. A tipikus férfimunkákat, mint barkácsolás, szerelés, javítás, felújítás, stb mind elvégzem. Emellett szeretek főzni, takarítani, és vasalni is tökéletesen tudok. Még csak nem is "cselédnek" keresek lányt. Egyszerűen csak velük sokkal jobban el tudok hülyülni, komoly témákról beszélni, stb.

Össz-vissz 2 hibám van. Az egyik hogy dohányzom (lakásban nem, ha van erkély kimegyek, ha nincs akkor derékig kihajolok az ablakon). A másik, hogy a kötelező órarendem sajnos olyan, hogy nem tudok 6 órásnál hosszabb munkát vállalni egy darabig, így havi 43.000 a nettó keresetem, amiből a bérleti díj mellett meg kéne vegyem a bkvbérletet (3.500), a cigit (8.000), és a kaját (fejekre osztva 5.000). Tehát 16.500. Marad 26.500 a bérletre és a rezsire. Még ha a cigit máshogy is intézem, akkor is 34.500. Abból pedig senki nem fog társulni velem..."


Kérdező ezzel semmi gond nincs! Olyan vagy, mint én, csak nőben. Egyszerűen nem jó a saját neműekkel. Velük egyszerűen máshogy beszél, viszelkedik, máshogy él az ember.


18/F

2016. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!