Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ok lehet a költözésre, ha az...

Ok lehet a költözésre, ha az ember szomszédja irtó hangos, s az egész lakópark csak tűr?

Figyelt kérdés
Köszi

2015. dec. 5. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Ne Te költözz el! Jelentsd fel Őket. Ne a lakóknak kelljen már inni ennek a levét!
2015. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

A saját "élményem" elmondom, hátha segíthetek vele. A panel társasházi szomszédom érzéketlen tahóként teljes hangerőn szokta bömböltetni a tévét. Éjjel is bármikor elkezdte és hosszasan így ment. Először jól szituált diplomásként szóltam neki. De kiröhögött és megkérdezte mi közöm hozzá. Ezért másodszorra már a saját anyanyelvén léptem fel, ami annyit jelentett hogy részeg culágert is megszégyenítő módon püföltem egy nagy kalapáccsal kívül a betonfalát. Erre majdnem sírva rohant hozzám hogy mi volt ez, mert hogy majdnem halálra rémült. De még ez sem hozott teljes sikert. Ezért a szobámban a műpadlóra tettem egy deszkalapot hogy ne sérüljön meg és azt püföltem kalapáccsal, jó hosszasan. Nem kellett megizzadnom a kalapácsolásban, mert rövidesen elhúzott a falusi házába. (A környékén a háziállatokat sajnálom, bár szerintem ott is emberére akad az ilyen tahó).

A kérdésedre a válaszom, igen ok lehet a költözésre, az együttélésre képtelen szomszéd elköltözésére. A szeméttelep elég tágas.

2015. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de esküszöm mintha néhanapján fát vágnának a lakásba...A többit képzeld hozzá
2015. dec. 5. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Ha nyuszi vagy, akkor persze igen.
2015. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ez az egyetlen szempont, de az egyik.

Szerintem aki évek óta így viselkedik, az nem fog változni, hivatalos beavatkozás ide vagy oda.

2015. dec. 5. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy lehet nyuszizni a kérdezőt, de hülye szomszéddal sokat nem lehet kezdeni. Van akinél beválik a visszatámadás, és észreveszi magát, de de ez nem működik akkor semmi.


Szomszédunk meg az alatta lakó már verseny szinten szopatják egymást nap mint nap.

2015. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg nem nagyon lehet mit csinálni a tahókkal. A feljelentés sokat nem ér, pláne, ha amikor épp kijönnek a rendőrök, és épp csend van. De ha meg rá is szólnak, máshogy is keresztbe tud tenni, pl. 5 percenként "véletlenül" leejt valamit, na most ezt bizonyítsd már.
2015. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Aki annyira életképtelen, hogy még a rendőrt sem hívja rá atahó suzomszédra, az nyuszi. Költözzön el. Mert igenis van értelme rendőrt hívni, csak kényelmesebb elhitetni magatokkal, hogy nincs értelme. Amíg meg se próbáljátok, honnan veszitek a bátorságot kimondani, hogy úgyse tesznek semmit?
2015. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Mégis mi értelme? Megbírságolni nem fogja, megkéri, hogy légyszíves halkabban, és elmegy. Jó, arra a napra megnyugodtál, de másnap kezdheted elölről. A tahó szomszéd meg mondhatja, hogy csináltass zajszintmérést több tízezre forintért, hogy meghaladja-e a határértéket az ő általa okozott zaj. Bevállalod?
2015. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem csak ez volt a gond a lakással, és úgy véltük, hogy mindent egybevetve, ha nyernénk is az összes kérdésben, annyit nem ér. Köszönöm a válaszokat.

UI: Nem mindenki nyuszi, aki mérlegel, hogy mibe érdemes energiát fektetni. Köszönöm szépen a válaszokat.

2015. dec. 19. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!