Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért tartja valaki egész...

Miért tartja valaki egész éjszakára felkapcsolva a kinti világítást?

Figyelt kérdés

Falu, családi ház. Amint besötétedik, felkapcsolja a lámpát, egész éjszakára. Soha nincs kint a kertben az illető.

Mi értelme van, hogy egész éjjel megy a világítás? Biztosan van logikus magyarázat, de nem tudtam rájönni, ő meg nem árulja el.


2015. dec. 19. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így akarja elijeszteni a betörőket és megnyugtatni saját magát.
2015. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű úgy gondolhatja hogy világosban nem ólálkodhat betörő az udvarra. Számos intézményben is ég a lámpa éjjel, például könyvtárban. Mert sötétben könnyen elbújhat a betörő, de világosban nem olyan bátor hisz bárki megláthatja.
2015. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta. :D Bár én ilyenkor inkább a bentit hagynám égve, hogy kiszűrődjön a fény. Szoktam is ilyet. :D
2015. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nincs . A betörések többnyire éjféltől fél ötig történnek , mikor nincs fent az ember . A zajra a kutyák se ébrednek fel mindig . A reflektorok és a lámpák izzói kaphatók led kivitelben , az legalább nem fogyaszt sokat .
2015. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Falun nem szokás, én is mikor Pestre költöztem tökre meglepődtem, mert pl a mi utcánkban hiába van világítás, mégis minden 3. ember felkapcsolja éjszakára a kinti világítást, én sem értem miért
2015. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ha hall valamit, és kinéz, akkor lásson is.
2015. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem meg sem fordult volna a fejemben, mert én nem vagyok félős, de logikus.
2015. dec. 20. 13:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig jobb félni, mint megijedni. Egyszer átjöttek a szomszédok és épp kinéztem az ablakon, kint sötét volt, bent világos és hirtelen két arc ott termett az ablakban. Képzelhetitek... :D
2015. dec. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 elwera ***** válasza:
A betörő nem szívesen megy kivilágított helyre. A mi társasházunkban is egész éjjel égnek a ledes lámpák kint. A kapunál meg ilyen mozgásérzékelős kapcsoló van, aki bejön, annak felkapcsolódik a lámpó.
2015. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Betörő miatt,mert azok szeretnek sötétben dolgozni. Mondjuk takarékosabb egy mozgásérzékelős lámpa.
2015. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!