Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek manapság gáz,22...

AGM kérdése:

Szerintetek manapság gáz,22 évesen még a szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
Tesóm beszólt, hogy 22 éves vagyok, és még itthon lakok, ez mennyire gáz(nagyon bántó). Egyből példázott, hogy a haverja bátyja összeköltözött a barátnőjével 25 évesen...nos nekem nincs barátnőm. Szerintem csakúgy tudok egyről a kettőre jutni, ha tudok félretenni, viszont ha albérletem lenne, amit egyedül tartanék fent, biztosan nem tudnék félretenni.
2015. dec. 29. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy o is 25 évesen költözött el nem 22 évesen. Es akkor erre mit mond?
2015. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2015. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a gáz, ha otthon laksz. Ez vonatkozik egy 22 évesre épp úgy, mint egy 30 évesre szerintem. Az a gáz, ha a szüleid tartanak el, és te nem dolgozol vagy tanulsz mellette, illetve nem tervezed, hogy hogyan fogsz tudni megállni egyedül a lábadon, amikor majd összegyűlik annyi pénz, vagy befejezed a tanulmányokat.
2015. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én idősebb vagyok és még én is a családi házban élek.
2015. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, én 25 vagyok és még a szüleimmel lakom.

Okok:

- tanulok

- a ház 1/3 része az enyém

- drága az albérlet Bp-n

2015. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám apám hosszú évekig dolgozott, hogy legyen gyerekszobám. Majd elköltözök, mi? Hogyisne
2015. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen albérlet árak mellett egy fizuból képteleneség megélni, kivéve, ha keresel vagy nettó 250 körül. Annyival már lelépnék én is szívfájdalom nélkül. Addig meg inkább a cslaádommal élnek, mint vadidegenekkel, sajnos ismerőssel nem tudok összeköltözni. Ez van, ne törődj az ilyesmivel.
2015. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki, hogy miért nem, és felnőtt létedre ne hagyd már magad...
2015. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Az oké hogy összeköltöztek, minden normális kapcsolat így folytatódik, de ha albérletbe na az gáz. Úgy gondolom manapság abban az esetben elfogadható egy albérlet ha már középkorú az illető és hónapról hónapra él mondjuk egy válás után... De egy huszonéves ne albérletbe akarjon kezdeni, kereshet 300ezret is ha magasabb az igénye, több lesz a rezsi is


Ha már egy-két ember úgy gondolkodna mint én, és félretenne mondjuk havi 100at, valamilyen módon, teszem azt nem kell leadni otthon, vagy annyit keres amiből van is mit félretenni, az gyűjtsön pár évig. Ha 30 évesen lesz saját ház/lakás, akkor is megérte mert nincs bérleti díj pl. Annyi csavart tekersz a falba amennyit akarsz, nem kell engedélyt kérni.


Ma az a biztos ami a tiéd, attól hogy ismerkedtek valakivel, nem kell 3-4 év után albérletre szórni a pénzt, csak hogy külön életet éljetek főleg a sok buta húszas évei elején járó gyerek, és utána 40 évesen is marad az albérlet mert megtakarítás nincsen.

2015. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
És szerinted az átlag magyar ember félretud tenni 100-at havonta? Nemhogy félre tud, alig marad pénze. Hol élsz te? :D
2015. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!