Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinalja ha a szomszéd...

Mit csinalja ha a szomszéd azért csónget meg kopog át állandóan mert sír a kisbabám és őt zavarja meg nem tud aludni és ordít a szomszéd nő? A gyereket nem tudom lehalkítani újszülött dec 24 született mi lesz késöbb!? Sajat lakas neki is nekem is

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Én biztos mondanám neki, hogy ha nem tetszik költözőn el.
2015. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
legközelebb közöld vele, hogy feljelented zaklatásért - előbb mondjuk vegyél fel a telefonoddal pár esetet!
2015. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Figyelmeztesd, hogy feljelented zaklatás miatt. Ezt a fajta "lármázást" köteles tűrni, de nem vagy köteles elviselni, hogy ez miatt becsönget meg átdörömböl. Ballagj be a zsarukhoz, majd elbeszéélgetnek vele, hogy hányas a kabát. A szomszéd nő az kivel ordít?
2015. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A szomszed nő csönget át meg kopog. 2 en laknak ők is a pasijával és nincs gyerekúk mi is halljuk amiket beszélnek tényleg mindent áthallani 2 helyiségben. De ott van a szoba nekünk és jártak meddőségi központba stb szóval ezeket végighallgattuk mikor vitaztak parszor. Es szerintem ezert ilyen dühös.a liftben is mindig latvanyosan elemtolakodott mikor terhes voltam meg is lökött mintha véletlen lenne. Nem ismerjük egymast egyébként csak amiket áthallunk meg latjuk őket. Most miota hazahoztuk a picit folyton csenget kopog veri a falat, és reggel bekapcsolha a tankcsapdát mikor babó alszik. Eddig mindig mondtam neki hogy jó próbálom nyugtatni a gyereket de mi lesz késöbb?
2015. dec. 31. 19:08
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Oké, ennyi infó elég, irány a rendőrség. Nem kell velük jópofizni, főle a reggel hat órai Tankcsapda miatt.
2015. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Na, ezért szeretnék kertes házat. Embertelen, hogy mi minden áthallatszhat egy társasházban a szomszédból.

Akkor most beteszek egy kis Tankcsapdát, ha már így szóba került, de csak fülhallgatóval, legalább elnyomja a petárdázás zaját.

2015. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az a baj attól félek hogy akkor mi lesz késöbb ha most kihivjuk a zsarukat. Mert ugye mi van ha ez megjobban felbőszíti. Tankcsapda miatt nem szóktam neki de mi van ha most ezentul akkor nem csönget meg kopog majd hanem mikor a gyerek alszik rákezd a zenére dübörgésre?
2015. dec. 31. 20:07
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Hidd el, ha egyszer-kétszer a zsaruknak ki kell menniük, utána csönd lesz.

Előbb egy kedves kis harmincezres szabálysértési bírság, ugye, aztán egy ötvenezres, ez csodákra képes ám a legmekátalkodottabb szomszéd esetében is!


A másik lehetőség, hogy nyusziként meglapulsz, és tűröd egy idióta hülyeségeit. Ami viszont csak romlani fog. Ha büntetlenül a fejedre sza.r.hat, akkor utóbb a szádba is fog. Reméle, érted.

2015. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Felhívtam a rendőröket nem jöttek ki.
2015. dec. 31. 20:42
 10/22 opened paradise ***** válasza:
7%
Férjed nincs ott,hogy nyakon vágja?
2015. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!