Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha rendőrt hívok, az hatásos...

Ha rendőrt hívok, az hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Felettem egy nő meg a kamasz fia él. A kamasz lakik az én szobám felett, és néha iszonyat hangos.


Ha a haverja van nála, akkor röhögnek, hangosan beszélnek, és "húúúúúúúú"-znak. Volt már, hogy este 8kor állt neki zenét hallgatni, tv-t nézni. Ezt szinte minden nap délután 6tól este 11ig minimum. Néha van, hogy tovább is.


A legzavaróbb, hogy füldugón keresztül is hallom. Tegnap este már felmentem, és megkértem, hogy nézze halkabban a tévét, mert minden szavát értem odalent. Kb másfél órára halkra is vette, utána ugyanúgy hallottam. Lassan fél éve tűröm, és iszonyatosan irritál, arról nem is beszélve, hogy kikészít.


Már arra gondoltam, hogy rendőrt hívok, hátha azt komolyabban veszik, mint egy hogy tőle 10 évvel idősebb lány felmegy, és arra kéri, hogy halkabban.


2016. jan. 15. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze bármikor hivhatsz rendőrt ilyen ügyben
2016. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És én nem fogom megütni a bokám, ha kijönnek, és ők nem hallják? Mert kifelé nem hallatszik, de lefelé borzasztó módon.
2016. jan. 15. 13:17
 3/13 anonim ***** válasza:
asszem csak este 10 után lehet rendőrt hívni, ill. ekkortól számít csendháborításnak. most volt erről egy cikk talán az indexen, hogy egy edzőterem megkeserítette a lakók életét, és legálisan nem lehetett vele semmit kezdeni :( végül a helyiség tulajdonosa unta meg, hogy ezzel foglalkozzon állandóan, és kirakta a gyúrósokat, egyébként még mindig zajonganának
2016. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az anyjával próbáltál már beszélni?


Hívhatsz rendőrt, neked nem lesz gondod belőle, de ha hatóság úgy látja, hogy a szomszédból érkező zajok a normális társasházi élet velejárói, akkor tűrnöd kell.


Márpedig az, hogy este 8-kor áll neki zenét hallgatni, tévézni, nem az a hú de durva kategória. Este 11-kor már más lehet a helyzet, ha ekkor felmész, és szólsz, hogy vagy kikapcsolják, vagy hívod a rendőrséget, akkor lehet, hogy megijednek és ennyi elég is.


A többi szomszéddal is összefoghatsz esetleg.


Végső esetben marad a költözés, sajnos ezzel jár a társasház.

2016. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amikor nekem a szomszédban elkezdett jimmy sikítozni, én is kinyitottam az ablakot, és a koncerthangfalakból elkezdtem üvöltetni valami okádós metált, vették a lapot, és jimmy többet azóta nem szólalt meg. ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki
2016. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
felveszed videóra a telefonoddal az őrjöngést ami a fejed felett megy és megmutatod a rendőrőknek mint bizonyitékot
2016. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

egyébként meg bármikor hivhatsz rendőrt a 10 órai csendrendelet már rég megszűnt

Ha valakit zavar a zajongás bármikor rendőrt hivhat akár délelőtt 9-kor is

Mondom felveszed videóra a telefonoddal az őrjöngést és megmutatod a rendőröknek ha szükséges

2016. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A szomszédokkal az a gond, hogy a saját lakótársaim se hallják, csak az, akinek velem közös fala van, és hallja a gyerek hülyeségeit.


A zene üvöltetésével ugyanez a helyzet... lakótársaimra akarok tekintettel lenni, de ha az agyamra mennek lehet megbeszélem velük, hogy fél -1 órára legyenek türelemmel.

2016. jan. 15. 13:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyet sose értettem, rögtön rendőrt hívnál. Van kicsi szád, megbeszéled velük. Nah ha ezután se változik, akkor oké a rendőr.
2016. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már szóltam nekik... pár óráig tartott a csend.
2016. jan. 15. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!