Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meg lesz holnap meg a torolkoz...

Meg lesz holnap meg a torolkozom? Fontos! (lent folytatom)

Figyelt kérdés
Ma voltam edző tábor a es edzés vegen meg ugráltunk... Utanna gyorsan hajat mostunk. Es meg visszaultunk a szaunaba az uszodában. Nekem a hajam torolkozobe volt csavarva a szaunaig es ott elotte feldobtam a fogasra. Es utanna ott felejtettem. Ez olyan fel negy korul tortent es csak otthon vettem eszre este mikor pakoltam ki a táskám. Holnap megyek megint edzésre 3-ra ugyan abba az uszodaba. Es egy csomo idos ember volt ott... Ok is szaunaztak. Szerintetek meg meglesz az a törölköző? Holnap úszás előtt megkerdezem ott a ruhataras neniket hogy nem adtak-e le... Meg a szaunanal is megnezem. De meg lesz meg?

2016. jan. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy ott lesz még vagy nem. Bár ki lopna el egy használt vizes törcsit? Szerintem leadták.
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy igen, vagy nem.


miért ennyire fontos az a törölköző?

2016. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
" Es egy csomo idos ember volt ott..." Ez hogy jön ide? Gondolod, a te nyavalyás törölköződ kell bármelyiküknek? Inkább ők azok, akik le fogják adni, mert tudják hogy egy eszetlen gyerek hagyta el. Egyébként ez volt a család összes törölközője vagy mi a manóért rettegsz annyira az esetleges eltűnésétől?
2016. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meglett a szaunanal ott volt ahol hagytam. Anya ment érte 7-kor mert akkor nyitottak csak ki a szaunat es jozta ki az uszomester.
2016. jan. 25. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök az örömödnek! Nekem is vannak kedvenc törölközőim!
2016. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvolt az ara is... Es világoskék alapon volt rajta sok pillangó. Nagyon szep. Es ovi ota megvan.
2016. jan. 26. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!