Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiúk! Csak őszintén! Voltatok...

Fiúk! Csak őszintén! Voltatok már papucsok?

Figyelt kérdés
Írd le történeted...! Mindenkinek zöld!!

2016. jan. 28. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem voltak néhányan :O Annyi volt a történet, hogy láttam velük nyugodtan megtehetem , hát megtettem. Ugráltam , folyton leszúrtam őket, nem állhattak szóba más lánnyal én meg elöttük flörtöltem más pasival :D Semmi döntésjoguk nem volt mindig minden úgy volt ahogy én akartam. :O Ès mivel már szégyen volt, hogy ilyen papucsok magyarázat nélkül dobtam őket.

A zöld kézre igényt tartok ha már válaszoltam a kérdésedre :O

18/L

2016. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amíg várok leírom az én sztorimat!


A Csajjal 1 hónap után költöztünk össze. Pörögtek az események én meg szerelmes voltam a szerelem gondolatára.

Ahogy előbb egy másik kérdésnél fogalmaztak: nem a megfelelő testrészemmel gondolkodtam!

A csaj csinos volt, és vonzó, nagyon sok pasinak tetszett. Így visszagondolva nem volt benne semmi, ami annyira megfoghatott volna. Az anyját is hívta állandóan velünk, akárhova mentünk. Mikor rászóltam akkor leoltott meg sírt. Cserébe befizettem egy 2fő/ 5 éj wellnessre. Az első kérdése az volt, hogy hívhatja-e az anyját. Akkor kiborultam, eljöttem. Nem keresett, nem hívott, és ez bosszantott. Megint én puncsoltam neki. Kibékültünk. A tesómnak vlt szalagavatója és előtte öltönypróba meg iylesmi. megígértem neki h én viszem át a varróhoz a másik városba. A barátnőm erre kiakadt hogy hol vagyok mert anyucinak ruhát kell néznie 120km-rel odébb és hogy vigyem el. egy haveromat kértem meg hogy vigye át az öcsémet...

El akartam jegyezni a lányt. Már majdnem megvettem a gyűrűt, mikor nem tudtam választani 2 közül..

Mindkettőnek más volt a stílusa, másmiért tetszett.

Az eladónő megkérdezte, hogy milyen a lány? határozott, magabiztos és szenvedélyes, karizmatikus de mégis kedves vagy csendes, visszahúzódó, romantikus és elegáns.


itt jöttem rá, hogy egyik sem. Ő közönséges, ugráltató, hatalommániás. Nem kedves, nem elegáns, nem romantikus, nem karizmatikus, hanem semmilyen. Önálló véleménye nincs, értelmesen nem lehetett vele beszélgetni, csak csacsogni a körméről meg a hajáról.


Mikor az anyja megint ugráltatni akart, akkor telt be a pohár. Otthagytam őket egy nagyváros Ipari parkjában és hazajöttem. Anyám örvendett.

Várta, hogy mikor nyitom fel a szemem.


Hogy miért voltam papucs, azt nem tudom. A csajba nem voltam szerelmes. Fél év kellett hogy rájöjjek.

Az okai között van, hogy egy exem abban az időszakban ment férjhez és a barátaim között is többen megházasodtak, hogy munkát kellett váltanom egy idegen vérosba, ahol senki nem ismertem még akkor. Pontosabban nem tudom megmondani.


Siettem és hagytam hogy vezessenek!

Csak a kidobott pénzt sajnálom és az időmet, mert ennyi idő alatt már egy értelmes lányt is találtam volna! :)


Légyszi az okokat is írjátok le!

2016. jan. 28. 15:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem ítélek el senkit. Mindenkinek van múlja. Ment a zöld!
2016. jan. 28. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen hatalommániás királykisasszonyok aztán ne picsogjanak ha 50 évesen szingliként vakarhatják a pöcküket miközben borszagút böfögnek az exférjüktől elcsórt lakásban...
2016. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, fb-n rámírt, hát elkezdtünk ismerkedni... Minden jó volt amíg nem találkoztunk személyesen. Az volt a baj hogy egyszerűen így már nem jött be nekem, nem tetszett a beszédstílusa, a hangja, a járása stb. Nem azért mert nagyon furcsa lett volna, csak nem az esetem. Ezt nem mertem neki megmondani, de ezután már valahogy az egész lénye is idegesített, zavart ha írt, én ezután már nem írtam neki, csak ő nekem. Egyszer betelt a pohár és ráförmedtem hogy hagyjon békén, nekem nem jön be.

Mai napig bánom ezt, lehettem volna sokkal tapintatosabb :(

2016. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem volt párkapcsolatom, ergo papucs sem voltam. "A boldogságnak nincs története" - mondta Hamvas Béla.
2016. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltam már én is sajnos.

Elmentem olyan programokra vele, amikhez semmi kedvem nem volt, lemondtam otthon korábban megígért segítségemet, mert a lány azt akarta, hogy inkább vele legyek, sőt volt, hogy az ő családjának segítettem inkább a sajátom helyett.

Óriási hiba volt, nem is tisztelt már a végén többek között emiatt sem.

Úgy érzem tanultam belőle, később már sokkal határozottabb voltam. Ma is mindenben a barátnőm mellett állnék, de az elveimet nem adnám fel, és kompromisszumokat is csak észszerű határok között kötnék.

2016. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem logikus.
2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb vagyok nálatok(/önöknél).

A történet lényege az, hogy általánosban volt egy lány, aki nagyon bejött, szóval ötödikben elkezdtem közeledni felé, aztán elég jó lett a kapcsolatunk, egyre többet jött át hozzám, együtt ebédeltünk, együtt vacsoráztunk, sok időt töltöttünk együtt, ha nem tudott átjönni, akkor reggel 8 és este 11 között Viberen beszéltünk.

Nem volt túlságosan tehetős lány, szóval általában én fizettem a kaját, az én szüleim főztek, én adtam ajándékot (úgy hiszem, ez talán el is várható egy fiútól.)

Annyira belezúgtam (igen, nem voltam még elég érett), hogy bármikor fel tudott használni arra, hogy ha valaki megsértette, azonnal kezdjem el gyűlölni az adott embert, így hetedikre teljesen megváltozott a baráti közegem. Volt egy (akkor) 15 éves fiú, aki emiatt elég sokszor átjött és én vettem neki különböző dolgokat, amit a lány kért.

Aztán az egyik jó barátommal nagyon összevesztem a lány miatt, és ő írta le, hogy csak kihasznál, meg, hogy a fél város rólam, meg róla beszél, mert a csaj egy...

Ezt elég nehezen képzeltem el, nem hittem neki, de aztán lassan felnyílt a szemem, legalább 5 másik barátja volt ezalatt a 2,5 év alatt.

Igen, hülyén hangzik a korom miatt, de ez van.

15/F

2016. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszotokat!


Ennél kicsit több sztorira számítottam, de még mindig képtelenek vagyunk bevallani, ha papucs módjára viselkedünk és kihasználnak. Ezen nincs mit szégyellni, fel kell vállalni, tanulni kell belőle és legközelebb máshogy csinálni.


Várom még a történeteket.


Köszönöm!

2016. febr. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!