Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi az a Népesség-nyilvántartó...

Mi az a Népesség-nyilvántartó iroda? Az az önkormányzaton belül van (szoctám,3 hónapnál nem régebbi igazolás arról, hogy az állandó lakcímre kik vannak bejelentve)?

Figyelt kérdés

Az egyetemen kiírták a szociális ösztöndíjak feltételeit, ahol azt írták hogy : "Kötelezően szükséges a Helyi Népesség-nyilvántartó Iroda által kiállított, 3 hónapnál nem régebbi igazolás arról, hogy az állandó

lakcímre kik vannak bejelentve. "


Én még egy hónappal ezelőtt voltam a helyi önkormányzatnál, ahol adtak egy ilyen úgynevezett 'Hatósági bizonyítványt' a 'Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala' által szolgáltatott adatok alapján, amiben benne van, hogy kikkel élek egy háztartásban.


Csak most azt nem tudom, hogy ez az e amit az egyetem kér, mert olyan zavarosan fogalmaznak, és az ilyen szoctámos kérvényeknél a legapróbb dolgokba is bele tudnak kötni.



2016. febr. 8. 22:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!