Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Éjjel ordítozó "bolond"...

Éjjel ordítozó "bolond" szomszéddal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szép szóból nem értenek, csúnyából mégúgy sem. Rendőrök nem tudnak mit kezdeni velük. Alkoholista idős házaspár.

2016. febr. 14. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Átmenni, aztán az asztal alá inni őket..
2016. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Panelban volt ilyen szomszédom, aki egész éjjel TV-t bömböltetett. Miután a kérésből nem értett, egy nagy kalapáccsal addig püföltem kívül a betonfalát amíg normális nem lett. A püfölés idegesítette, de mint minden állatnak, így neki is volt annyi esze hogy ha csendben marad akkor a számára idegesítő püfölésből sem részesül. A többi lakó még hálás is volt nekem amiért rendre idomítom a hülyéket. Emberként nem lehet őket kezelni, ahogy írtad is, a kérésből nem értenek. De ha úgy vannak kezelve ahogy az állatok, az teljes sikert hoz. Ehhez nem szükséges durvának lenni, ahogy szabályt sem kell hozzá sérteni. Például amikor a betonfalat püföltem kalapáccsal és ha rendőr jött volna oda, annak is megmondtam volna nyugis hangon hogy éppen megfelelő mentális atmoszférát teremtek mert odabent van néhány rákkeltő kisugárzású hülye.
2016. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Ezt sajnos nem tehetem meg, mert laknak mellettünk olyanok is akik már nem hallják zavaróan őket és van kisbaba. Szegény gyerekkel meg a kismamával sem szúrnék ki főleg nem a másik szomszédok őrültsége miatt.

2016. febr. 14. 00:53
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Pedig muszáj lesz éjjel (vagy amikor alszanak) még hangosabban rázendíteni valami hanggal. Lényeg hogy nem emberként kell velük viselkedni, az állatok csak az alap logikából értenek, pl. ha hangoskodik - akkor te is fogsz hangoskodni - nem tud aludni - abba hagyja a hangoskodást idővel
2016. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Érdemes nekik ajánlani egy-két Zámbó Jimmy dalt nosztalgiaként, az mindig segít ellazulni.
2016. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kertesben lakunk, hiába püfölném a falat.
2016. febr. 14. 22:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Annyira hangosak, hogy a TE házadba áthallatszik az Ő üvöltésük??! Az konkrét!M ást nem tehetsz, kihívod a zsarukat ha este 18 után is lehet hallani, ne félj ők majd helyrepofozzák a szomszéd párt :) !
2016. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ezekben a házakban 1 közös fal van, de külön bejárat udvar stb... Rendőrök sem tudnak velük mit csinálni, nem zenét üvöltetnek hanem ordítva beszélgetnek, csörömpölnek néha verekednek is.
2016. febr. 15. 23:48
 9/15 anonim válasza:

Elég sok ember szenved ilyen problémával..


Lehet ha hülye ötlet de azért leírom, azt az egy falat nem tudnátok lehangszigetelni?

2016. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem
2016. márc. 7. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!