Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mást is oly módon bedepisít...

Mást is oly módon bedepisít az időjárás manapság, hogy néha úgy érzi, nem bírja tovább?

Figyelt kérdés
:( Ez a sötét, szürke idő folyamatosan, ha nem ez akkor egyik nap esik a hó a másik nap meg tavasz van, egyre gyakrabban érzem, hogy megbetegít. A legjobb lenne a kanári szigetekre költözni, de ezt nem tehetem meg jelenleg. Ti hogy vagytok ezzel? Lassan már valami növényi antidepresszánssal fogok próbálkozni szerintem. Egyszerűen napsütésre vágyom már! D vitaminra! :(

2016. márc. 1. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is, ez a folyamatos szürkeség teljesen lelomboz, elveszi az energiám, életkedvem, semmi szín nincs a mindennapokban..:( a mesékben is a rossz hangulatot mindig borús, esős idővel ábrázolják, a vidám, boldog pillanatokat meg napfényes idővel, szóval lehet benne valami :)
2016. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok. Szeretem a telet, a borút, az esőt. A tűző napot már nem annyira.
2016. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen túl sokat foglalkozol apróságokkal, amiken úgysem tudsz változtatni. Foglald el magad valamivel és ne az időjáráson agyalj. Nem normális ennyire bedepizni egy kis rossz idő miatt.
2016. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor kezd el picit zavarni, ha nagyon sok ideig van borús idő, de ez nem olyan. Egyébként szerintem összetehetjük a kezeinket, hogy ilyen időjárásunk van és nem folyamatos hőség, vagy folyamatos hideg. Mindenből kell egy kicsi, így egészséges. :)
2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valóban jobban le kellene foglalnod magad, ha valaki napi 12 órát melózik, biztosan nem kattog az időjáráson, ettől függetlenül persze befolyásolhat, de ne hagyd, hogy teljesen eluralkodjon feletted.
2016. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem. :) Persze én is örülök, ha kisüt a Nap, kihat a kedvemre is, de "bedepisedni" azért - emiatt - túlzás...
2016. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem "depisít be". Imádom a hóesést is, a napsütést is, a szürke időt nyilván nem, de akkor meg nem azon borongok, hogy milyen idő van, hanem sütök sütit és áthívom a barátnőimet, vagy többször megyek önkénteskedni a menhelyre, a kutyáknak mindegy az időjárás, ők mindig boldogok a törődéstől.
2016. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem is a sötét, szürke idő, de ez a sok eső mindenképp lehangol engem. Olyan "jó" reggelente, hogy fél 6-kor kimegyek a lakásból, ömlik rám az eső, míg kiérek a buszhoz, aztán ott leülök bőrig ázva, utazok 1 órát, ami pont annyi idő, hogy elkezdek megszáradni valamennyire, de aztán le kell szállni, és kezdődik elölről, majd ugyanez délután hazafelé (persze ez miatt folyamatosan meg is vagyok fázva).

Amúgy is elég stresszes napjaim vannak, de ez az idő pont annyit ront még pluszba rajta, hogy néha úgy érzem én is, hogy nem bírom tovább...

Dobjunk össze egy szép összeget, aztán húzzunk a Kanári-szigetekre! :D :D

2016. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért én megvédem a kérdezőt, mert itt nem arról van szó, hogy nincs jobb dolga, és hülyeségeken kattog. Én is dolgoztam már hosszabb ideig 12 órákat, és attól függetlenül ugyanúgy teljesen kivoltam a rossz időtől. Egyszerűen arról van szó, hogy vannak érzékenyebb emberek, akik jobban reagálnak ezekre a dolgokra. Nekem is teljesen el tudja rontani hosszabb távon a hangulatomat, ha sokáig morcos, esős, csendesen szemerkélő eső van. A világvége hangulat jön rám ilyenkor, és ez nem azért van, mert hülyeségeken agyalok, egyszerűen hat rám.
2016. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Húzzunk!:D
2016. márc. 2. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!