Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » USA-ban hogy tudok megtalálni...

USA-ban hogy tudok megtalálni valakit aki 200000 fő alatti városban lakik és tudom a keresztnevét, városnevet, korát, melyik államban lakik, milyen rasszba tartozik, melyik államban született?

Figyelt kérdés
Facebookon nincsen fent és szeretnék újra beszélni vele. Esetleg egy weboldal amin amerikai állampolgárok adatai vannak kilistázva ilyen adatokból? Esetleg magánnyomozó mennyire lenne drága ilyenre?

2016. márc. 1. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze egy oldal ami minden emberről adatokat ad ki a beleegyezésük nélkül. elég szar világ lenne az. A magánnyomozót nem hiszem hogy meg tudnád fizetni. Végkövetkeztetésképp valószínűleg sehogy.
2016. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vezeteknev nelkul sehogy

azt nem tudod hol dolgozik? mert az nagy segitseg lenne

2016. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
esetleg meg suliba jar? talan sportol, mert akkor lehet hogy megtalalnad az iskolai hirdetesben amikor xy nyer valami dijat az iskola meg buszkelkedik a diakkal ilyen-olyan helyi hirekben
2016. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már nem jár iskolába.. Tudom még egy hobbiját... A munkájára nem emlékszem.. Meg azt is tudom, hogy milyen személlyel lakik..


A magánnyomozó mennyibe kerül?

2016. márc. 1. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Bőven millió forint feletti lenne egy ilyen megbízás díja, főleg a járulékos költségek dobnák meg. Ha ki kell utazni, sokat telefonálni, stb.
2016. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor gyakorlatilag olcsóbb lenne magam elutazni és körbekérdezni mindenhol..

Akkor nekem jobban megérné a Repjegy+szállás+ESTA, mint egy magánnyomozó

2016. márc. 1. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:

The prices for a private dick :


[link]

2016. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg max magánnyomozóval tudod elintézni.


Tehát, mondjuk mondok valamit:


19 éves, fehér, szőke hajú lányt keresek. Tudom, hogy 19 éves, nőnemű, fehér. Tudom hogy a város ahol lakik az Green Bay, Wisconsin, keresztneve meg Emily.


Mi a teendő? Nyilván, Green Bay-ben sok 19 éves szőke hajú lány lakik, lehet van pár ezer akit Emilynek hívnak.

Azaz kimenni oda és mindenkit megkérdezni az egyrészt drága, másrészt azért a hatóságok meg fogják kérdezni, hogy te miért akarsz ennyire megtalálni valakit ott, több ezer kilométerre az otthonodtól.


Megoldás, mint fentebb írták a magánnyomozó. Körülnézel, hogy Green Bayben van-e olyan. Tuti van, az USA-ban mindenhol van.


Részletesen beszámolsz neki arról, amit tudsz és arról is hogy az illetővel hol és mikor beszéltél. Ő pedig, persze az ellentételezését, megpróbálja előkeríteni neked. De sanszos hogy nem sikerül, mivel alapjáraton egy városnév, egy keresztnév és egy életkor nem olyan nagy információ, mint aminek gondolod.

2016. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mi a hobbija?

gugli segit megtalalni a helyi hobbi rendezvenyeket


pl. taviranyitos autok? Akkor gugli: Greenbay, WI RC car club - ezeknek vannak tagjaik, rendezvenyeik, versenyek, forumok. Lehet hogy a kov. verseny induloinak a listajat az RC forumozok egymast kozt megosztjak. De ide nem fogsz egy kattintassal eljutni, ehhez osszetett komplex kereseseket kell csinalni, de gondolom idod mint a tenger ;)


Szerintem egyaltalan nem lehetetlen megtalalni, amennyiben nem egy remete aki a digitalis vilagtol abszolut elzarkozik. Viszont ehhez nagyon melyre kell menni.


Ha tudod az eletkorat, akkor ki tudod szamolni, hogy mikor vegzett a suliban. Egy csomo high school evkonyve lehet hogy fent van fenykepekkel, pl. gulgli: President Lincoln High School year book class 2014, de ehhez at kell nezned tobbszaz diak fotojat...es lehet hogy nem is jo sulit nezel, akkor megnezni a masik iskola oldalat...szoval osszetett, es bazi idoigenyes, de NEM lehetetlen!

2016. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem nagyon meglepő volt, hogy az USA-ban nincs olyan nagy adatvédelem, mint itthon :) Én is annó rákerestem valakire és megtaláltam az összes korábbi lakcímét, rokonai nevét, meg minden szart. Ha fizetsz pár dollárt, a telefonszámát is kiírja az oldal. Ezek az adatok persze azok, amiket népszámláláskor gyűjtenek, szal ha nemrégen költözött, akkor nem aktuális a cím, vezetékes telefon ilyesmi. vezetéknév persze nem árt az ilyen keresésekhez.

Az egyik oldal, amit megpróbálhatsz, az a

[link]

vagy

[link]

[link]


van egy csomó ilyen oldal :)


Sok sikert :)

2016. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!