Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tud valamit tenni/lépni azért...

Tud valamit tenni/lépni azért mert sír a kisgyerek?

Figyelt kérdés

A felettünk lakó szomszéd fenyeget, hogy feljelent minket mert 7 napja fogzik a kislányom és hajnalban sírva ébred.

Nekem se jó, hogy sír próbálom minnél hamarabb megnyugtatni de nm mindig sikerül 5 perc alatt ez a dolog.

Már minden nap megy a balhé, ha napközben is valami miatt felsír 2 perc múlva jön le dübörögni. Fenyeget, hogy kirakat minket a lakásból ( a munkahelyem által bérelt albérlet ).

Tud valamit tenni vagy inkább engedjem el a fülem mellett a dolgot?


2016. márc. 5. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem tud tenni. Körberöhögik bárhová megy ezzel. Viszont ha zaklat, mond meg neki, hogy te fogod feljelenteni.
2016. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

kb semmit sem

ez nem úgy van ha ha nem tetszik a szomszéd akkor kirakom

még ha albérlet is


nekem meg az alattunk lakó kopog fel mindig 3 gyerek van nem várhatja el h lebegjenek ...

itt spec én jelentettem fel zaklatás miatt ... előtte párszor rá hívtam a rendőrséget

azóta nem kopog

2016. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Kissé elment a ló némely emberrel. A mindennapi élet hangjait is zaklatásnak veszik.

Sajnállak, hogy ilyen szomszédot fogtál ki, de a következő lerohanásnál közöld vele, te fogod feljelenteni zaklatásért.

2016. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Istenem, de utálom az ilyen böszméket...Előzőknek igazuk van, ha még egyszer "dübörögni" mer, mert sír a gyerek, küldd el az anyjába és jelentsd fel.
2016. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

akik itt feljelentgetik a szomszédot mert szól hogy hangos a gyerek, gondolom azért se szólnak, ha a szomszéd hangosan zenét hallgat, vagy kiabál igaz? Hisz nem várhatjátok el hogy halk legyen...


Kérdező, nem nem tud mit tenni. de miért nem adsz a gyereknek nurofent, dentinoxot, viburcolt, jeges rágókát? mert az nem normális hogy ennyire szenved.

2016. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

Próbálom vele normálisan megbeszélni, de meg se akar szinte hallgatni.


Szoktam adni, de nem tömhetem folyamatosan gyógyszerrel én sem.

2016. márc. 5. 12:33
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Tudod, ötös ha nem érzed a különbséget a hangos zene és a gyerek sírása között, akkor gratulálok. És igen a fogzás ilyen, nyilván a kérdező is próbál segíteni a gyerekén, de egy idióta miatt nehogy leszedáljon már állandóan egy csecsemőt.
2016. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
utolsó, nem.. ha valaki hagyja rohangászni, visítozni a három gyerekét a lakásban, annak szerintem nincs joga szólni a szomszédnak, ha hangos a zene vagy kiabál.
2016. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
De, a hangos zenéért van joga szólni. Az, hogy néha veszekedés van valahol, kiabálással kísérve, a mindennapi élet része, ahogy az is, hogy 3 gyerek nem fog vigyázzban ülni, mikor otthon van. A gyerekzsivaj napközben jellemző, ha valaki ennyit nem bír ki, akkor utcára se menjen, a közlekedés lényegesen nagyobb zajjal jár. Ki lehet költözni kertvárosba, falura, és ott hisztizni a hajnali kukorékolás, tehénbőgés, fűnyírókoncert miatt.
2016. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1 beszéltem vele normálisan többször is - reakció anyázás takarodjainnen stb...

2 beszéltem vele csúnyán - reakció még akkor is kopogott (vagy verte a radiátort) és ordibált ha éppen mesét néztek (a zaj tehát nem tőlünk jött)

3 beszéltem a főbérlővel is ez miatt ö rájuk telefontál szépen - reakció minden nap 17:00-21:00ig üvöltött a zene nálunk 3 hónapig

4 rendőrt hívtam rájuk - akkor anyázás és már este 20:00ig üvöltött a zene minden nap

5 a szomszédok is szóltak nekik h ez azért már sok lesz - pont nem érdekelte engem szidott h én zavarom meg a gyerekek

állítólag akkor is verte a radiátort mikor egy hétig nyaralni voltunk ... ergo üres volt a lakás

6 mikor már 3 hónapja ez ment kihívtam rá 2x egymás után a rendőrséget és ott helyben feljelentettem zaklatásért!


tudod ez már terror volt a szememben !


képzeld el h minden esete 22:00ig nem aludtak a gyerekek mert nem tudtak és mindez azért mert ö egy irigy dög akit zavart h a felettük lakó meghalt és a gyerekei kiadták a lakást addig amíg a sajátjuk fel nem nő...

én meg merészeltem kivenni a lakást pláne 3 gyerekkel !


na mindegy most már nyugi van

2016. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!