Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zajonghatnak bosszúból éjszaka...

Zajonghatnak bosszúból éjszaka a lépcsőházban lakó szomszédok, mert az egyik családtagom egy betegség miatt zajos, és nem tudjuk elhallgattatni, és ez áthallatszik?

Figyelt kérdés

Egy másik családtagom említette, hogy volt, aki már kérdezte, emeletekkel alattunk, hogy ki kiabál nálunk. Nem tudjuk elcsendesíteni, a gyógyszereit random szedi, és random változik a hangulata, és gyakran kiabálva beszél, napszaktól függetlenül.

Időnként én nem tudok rendesen aludni, mert éjjel valahonnan a lépcsőházból hallom, hogy bömböltetnek valami zenét úgy, hogy másnap munkanap van.

Én pedig vagy egyik vagy másik miatt mivel keveset alszom, kialvatlan vagyok és figyelmetlen.

Hamarosan költözöm egyébként, de időbe telt, mire lett hova.


2016. márc. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát, panaszkodni nem panaszkodhatsz, mert a csendháborítást ti is megszegitek, ha a beteged tényleg hangosan ordít. Értem én, hogy nem tehetsz róla, de te neked is meg kell értened, hogy mások sem tudnak aludni, pihenni, mások is kialvatlanul mennek munkába amikor a beteged ordibál.
2016. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk hova tenni, tudom, hogy hangos és zavaró, engem is baromira zavar, és kimerít, de kórházba nem mehet.
2016. márc. 9. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ebben az esetben te sem szólhatsz.

Használj füldugót, nekem sokat segít.

2016. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A füldugótól fáj a fülem. Nem én csinálom a zajt, aki zajong a családban, őt nem zavarja a másoktól átszűrődő zaj, én vagyok az, aki nem tud aludni egyiktől sem, sem a családtagtól, sem a szomszédoktól. Nem annak okoznak problémát, aki zajong, azt hidegen hagyja. Az orvos nem utalta kórházba, mert nem úgy ítélte meg, mert a munkáját képes ellátni, addig pedig nem utalják be. Az senkit nem érdekel, hogy a többi családtag tönkremegy.
2016. márc. 9. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván őket ez nem érdekli. Hamarosan költözöl, addig nem tudsz mit csinálni velük ebben a helyzetben.
2016. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kedves szomszédok/lakók is szépen tönkremennek. Így akarnak megszabadulni tőletek és újra nyugisan élni.

Ha csak te költözöl akkor megoldódik úgyis a problémád, ha a családoddal együtt költözöl írd ki a dátumot és, hogy addig legyenek megértőek stb...

2016. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!