Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a kutya megállás nélkül...

Ha a kutya megállás nélkül torkaszakadtából ugat óránkon keresztül, hogyhogy nem szól rá soha a gazdája? Élvezi, hogyha más nem tud pihenni, mondjuk mert éjszakás, és aludni szeretne?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: hívd ki a rendőrséget, vagy jelentsd be az állatvédőknél a szomszédod.


[link]

2016. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eggyüttérzek. Engem is idegesít a szomszéd kutyája (Szerényke, így hívják) nappal hallgat, kussban van, este mintha kicserélték volna.
2016. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 4 van az udvarban. Nem ugatnának, nem is tudnánk aludni. Mondjuk, minden szomszédnak van és versenyt ugatnak:)
2016. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki kell fárasztani. Vidd a laptopot vagy a kocsit a ház elé és játssz youtuberól macskanyávogást.
2016. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a kutyának olyan csontot ( igaz a te pénzed ) amivel egész este el van .
2016. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bejelentheted jegyztőnél, de semmit nem fognak csinálni. Max. megbírságolják a tartóját 30 rongyra, aztán ennyi, ugyanúgy ugat.


Én két évig hallgattam ezt, átlag 4 órás alvások voltak - néha annyi sem -, feljelentés, és bs.ztak rá.

Elköltöztem, most csak ritkán van, legfeljebb, ha tüzel a nőstény odaát, eddig össz-vissz fél álmatlan éjszakát okozott.

2016. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalt képviseltem egy ideig: a kutyást.Volt dolgom éjszakással meg rokinyuggerrel egyaránt. Tapasztalatom hogy az ilyen "zavar a hangos kutya" féle rémtörténeteknél mindig mindenki szó szerint bekajálja a panaszt. Valójában a panasz zöme hazugság. a mi kutyánk csak üdvözléskor adott hangot(naponta kb 3-4szer 5 másodperc, de némely szomszéd számára már az kibírhatatlan ha vannak pillanatok amikor valami elnyomja a légy zömmögését vagy az óra kattogását.na ebből lett az ő elmondása szerint 7 órától 24 óráig tartó ugatás(ha kisebbet hazudott volna talán hittek is volna neki lakógyülésen így inkább csak megmosolyogták a legtöbben). történt olyan hogy egy rég nem látott ismerősünk vitte túrázni a kutyát. a kutya nagyon megörült és 5 helyett 10 másodpercig örömködött. lejött a csávó de amikor elköszöntem a havertól akkor mégcsak lapult mint tehénürülék a fűben....majd 1 perccel később végül becsöngetett és elkezdett izmozni.Ez egy tipikus gyáva ember volt mert úgy matekozott hogy kettőnkkel nem merne kiállni de majd egymagam összecsinálom magam tőle. elküldtem oda ahova nem süt a nap. a magyart csak törte, de hamarosan elköltözött valszeg nem is a kutya miatt hanem mert belegondolt hogy én vagyok hazai pályán és mivan ha legközelebb én kopogok/csöngetek be hozzá talán pont azzal a taggal akivel nem mert konfrontálódni.....
2016. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!