Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell nekem és a fél...

Miért kell nekem és a fél utcának a szomszéd tévéjét hallgatnunk?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek, kertes házban. Az a szomszéd, aki üvöltve hallgatja a tévét 30 méterre van. Maximumon hallgatja a tévét, ami nagyon zavar, mert most otthon dolgozom, más kerteszkedi, valaki pedig csak betegen pihenne. Miért kell idétlen műsorokat hallgatnunk? Konfrontálódni nem szeretnék, ezért nem szóltam még neki. Tavaly is sok háziállatot mérgeztek meg, ez nem hiányzik. Ti mit csinálnátok?

2016. ápr. 4. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Konfrontálódni nem szeretnék, ezért nem szóltam még neki."


Pedig muszáj lesz, némagyereknek anyja sem érti a szavát, szomszédodnak fogalma sem lehet hogy ennyire hangos, lehet csak meg kell kérned és ennyi.

2016. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. De ha nem tesztek ellene... a csodában ne bízzatok, magától biztosan nem fogja abbahagyni. Lehet nem is direkt paraszt, csak eszébe sem jut, hogy ez ennyire hangos, hogy az utcán is tisztán hallani. Nem kell ám habzó szájjal követelőzni, ami után az illető rohan megmérgezni az állatkáidat, lehet nagyon udvariasan is felhívni a figyelmét, akkor maximum nem halkítja le a tévéjét, de nem is áll bosszút.
2016. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Konfrontálódni nem szeretnétek ezért ide írogatsz. Beszéljünk vele helyetted?
2016. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Lesd már meg, hogy milyen tévé az, ami 30 méterről jobban szól, mint egy profi hangtechnikai szett!
2016. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ötletem.
2016. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!