Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az önkormányzat, azon belül a...

Az önkormányzat, azon belül a jegyző mit szokott tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Irritálóan üvöltöznek a felettem lakó szomszédok (fiu-lány), mocskos, gyomorforgató stílusban ordibálnak egymással. Hónapok óta hetente minimum 2-szer reggel fél6kor az ő üvöltözésükre kelek fel. Ma, éjjel háromnegyed 2kor üvöltöztek egymással 5 percet.

Régebben írtam nekik egy eléggé durva levelet, amiben elküldtek őket a francba, meg mondtam, h a rendőrségnél azt mondták h bírság szabható ki. Azóta nem üvöltöznek 10-15 percnél tovább. Így nem tudom kihívni rájuk a rendőrséget.

Most a közös képviselőnél érdeklődtem, hogy ilyenkor mi van. Azt mondta, h írjak az önkormányzat jegyzőjéhez.

A kérdésem az lenne, h ebben a esetben mi szokott történni? Milyen következményei lesznek ennek, ha írok egy jó hosszú panasz levelet a jegyzőnek?



2016. ápr. 5. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit tudsz tenni? Harcolj. Mikor alszanak zajongj.
2016. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de nagy valoszinuseggel semmi nem lesz. En a helyedben inkabb a rendorsegnel probalkoznek csendhaboritas miatt. Parszor felvennem az ordibalast es lejatszanam a rendorsegen is es bizonyitanam, h ez mondjuk ejjel, vagy koran reggel tortent.
2016. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De arra nem hívhatom ki a rendőrséget, hogy reggel fél 6kor ordibálnak, meg zörögnek 15 percet. Meg hajnali háromnegyed 2kor üvöltöznek mint állat 5 percet..... kb ki is röhögnének :(

Annyira nem tudom, h kihez tudnék fordulni...

A közös képviselő mondta, h ő nem tud csinálni semmit, mint ha nem lenne semmilyen szabály arra vonatkozóan, h milyen házi rend van..... Hihetetlen, én meg csesszem meg, szenvedjek ezekkel a lényekkel, akik olyan ostobák mint egy marék szar

2016. ápr. 5. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna csomo ilyen eset van...vagy tursz, vagy valahanyszor ordibalnak, osszegyjotd a szomszedokat felmentek es becsongettek hozzajuk, h hagyjak abba az ordibalast, es megfenyegtitek oket, h legkozelebb veroemberekkel jottok...vagy vmi hasonlo. :(
2016. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lesz eredménye.

Többi lakóval kéne beszélned, gondolom nem csak te hallod, hogy üvöltöznek, másokat is zavar.

2016. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt. Két lehetőséged van. Vagy megszoksz vagy elszöksz. Én az utóbbit választattam.
2016. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!