Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom allandoan dolgozi...

A szomszédom allandoan dolgozik, ezt hogy birja Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van munkahelye es hazajön es egesz delutan meg az udvaron dolgozik, mindent csinal, ezt hogy birja? Nekem jelenleg munkahelyem sincs, de amikor volt az ugy kikészített h hazajöttem utana mar semmit se csinaltam pedig fiatal vagyok meg, ez meg egy idősebb koma akiről irok, ez szed vmit? Hogy birja ez?

2016. ápr. 6. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kertem, sem udvarom, de a szellemi munka után nekem is jólesik egy kis fizikai, felfrissít.
2016. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Biztos szed valamit... az nem opció, hogy nem szívja el minden idejét a Facebook és a Gyakori ^^
2016. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Már gyerekkorában megszokta, hoyg dolgozik.
2016. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is így nevelték,és már a munkahelyén azon gondolkodik,hogy otthon mit fog csinálni.Férjem is ilyen.
2016. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Bacc, éjszakánként alszik:)

Érdekel, felsorolom, hogy jártam dolgozni:) Sokan, követni nem tudják, nem hogy csinálni:)

2016. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!