Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket mivel idegesít a...

Titeket mivel idegesít a szomszéd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Felettünk mindig ordibál apuka-anyuka egymással és a gyerekekkel. A gyerekek dübörögnek, dobálóznak, tiszta földrengés van ha futkosnak, zörögnek az ablakok is olyankor. Na meg állandóan nyitva hagyják a csapot így gyakran ázik a fürdőszoba...
2016. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
2 percenként, nem viccelek 2 percenként ki jön (nek) a lakásból, lemennek valahova, isten tudja hova, aztán meg visszajönnek . Be.sszák az ajtót, a lift jön megy . Egész nap ez megy . Az egyik lakást idősek, a másikat egyetemista bérlők lakják .
2016. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Pont ma kedveltem meg az enyémet.


Eddig gyűlöltem, mert hangosan ment a zene, valami diszkófaaszság, már a szemem is arra lüktetett.


Ma valami csoda folytán ezek mentek. Take On Me (A-HA), Final Countdown (Europe), Back In Black (AC/DC), The Wall (Pink Floyd). Gondoltam, ha ez ilyeneket is tud, miért a buzeráns tuctuct nyomja.

2016. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
05-23:59-ig dohanyzott az alattam lako az ablakban. Volt, h ejjel irdatlan fejfajasra ebredtem a fusttol.
2016. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Undorítóan tökéletesek 😂

Csinosak, fiatalok, gazdagok, szép gyerekekkel, mindig csak nevetés jön tőlük, süteményillat, a kertben grilleznek, játszanak, de közben semmi zene, se üvöltözés, semmi zavarót nem csinálnak. A gyerekeik is jól neveltek, a kislány már most, négyévesen elegánsabban öltözik nálam... mindig előre köszönnek, kiintegetnek a csodaszép autójukból, egyszerűen semmi negatív nincs bennük. Hozzájuk képest mi rossz, mogorva tramplik vagyunk, de komolyan. Ez annyira kétségbeejtő. 😃

2016. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Ordenáré mély hangon üvölt az anyuka a gyerekkel egész nap, a kislány éjjel nem alszik,csak zokog,ami áthallatszik a falamon,és nem tudok aludni! Borzasztó bosszantó! Persze a kislányt nagyon sajnálom!
2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A felső szomszéd (20 év körüli srác) gyakran órákon át "énekel" ugyanarra a zenére (éneklésnek nevezni azt a zajt azért erős túlzás, de ő azt hiszi, hogy tud énekelni), néha gitározni is szokott.
2016. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Irgalmatlan bűz árad a lakásából, macskákat tart.
2016. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk semmi bajunk a szomszédunkkal.

Bár faterral mikor részegek, az engem zavar, idegesítőek :D

2016. ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem mi vagyunk az idegesítő szomszédok:S

Kicsit hangosak vagyunk, de akkor éppen nem nagyon vesszük észre.

Üvölt a tv (mert csak úgy lehet filmeket letölteni valamiért, hogy a szöveg tök halk, a háttérzaj pedig üvölt), amikor szeretkezünk (nagyon szevedélyesen) szerintem simán áthallatszódhat (kb. naponta, kétnaponta), ill. veszekedni is szenvedélyesen veszekszünk, amiből egy-egy momentumot lehet, hogy hallanak :S

Egy ideig volt egy ősrégi fagyasztónk, amit hetekbe tellett kicserélni egy új hűtőre és panaszkodtak, hogy nagyon hangos (amint tudtuk, kicseréltük, csak beletellett néhány hétbe, mire lett pénz:S )

Nálunk a kutya a leghalkabb:D

de egyáltalán nem szándékos, csak sokszor nem vesszük észre magunkat és mire leesik, hogy ez most hangos, már lehet mindenkit zavar :S

2016. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!