Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit mondjak a közvetlen...

Mit mondjak a közvetlen szomszédnak ha zavar és szemét ember de beszélgetni akar?

Figyelt kérdés

Olyan helyen élel ahol magas a megélhetési bűnözés, sok a rosszindulatu pletyka és joformán mindenki azt nézi csak a másikban hogyan huzhatja le.

Ez a mentalitás van itt.

A közvetlen szomszédom egy dohányos piás öregember.sokszor átkopog olyan indokkal hogy lefujt vmi ruhát a szél a szaritomrol, vagy hoz kedvesen rossz minőségű gyümölcsöt ami ismerősénél termett.olyankor ha kinyitom az ajtot az egész előszobámba beáll a bűz ami belőle árad, meg állandóan lestírol és úgy kell elküldeni, mert nem akar elmenni.nekem nincs kedvem konzumlányt játszani.

Plusz hogy ha gyerekkel jövök haza, valamikor megsimogatja a kicsi arcát a gombás körmű kezével, azt is utálom.

Mamám (80 éves jol szitualt nő mindig frissen a fodrásztol stb) sokat látogat minket néha hoz ebédet és mindenkivel szóba áll, hiába mondom hogy itt a nevemet se tudják, ne pletykáljon rolam mert itt rosszindulatuan forgatnak ki mindent.nos ez a szomszéd beprobálkozott nála, kért aprópénzt tőle.mama állítolag nem adott.

Azota nem nyitom ki neki az ajtot de tudja hogy otthon vagyok meg hallottam hogy kopog stb.

Elegem van ebből a joindulatba burkolt igénytelen kéjencből.


Elkerülhetetlen hogy ne találkozzunk mert sokszor van, hogy jövök haza és már jön is ki a folyosóra.


Most váltsak vele pár jo szot, köszönés meg magyarázkodjak hogy sietek haza mindezek után játszam a jóviszonyt tovább?


2016. ápr. 17. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos nekem érdekes mamàd jól szituàlt de te nyomor negyedben laksz. Miért költöztél ide? Igazàból az ilyen környék ilyen. Amugy jobb jóba lenni valakivel ha még ilyen mocsadék is mert ő bevéd.Összevesztek, le adja drótot mikor érdemes menni nàlad , kipakolnak. Szomorú valósàg ezen a környéken ez a,sorsod....addig fog stìrolni még részegen nem lessz eléga làtványod neki ...Költözzzzzz!!!!
2016. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy váltsál vele pár szót. Lehet, hogy egész nap az az összes, amit emberekkel beszél.

Neked nem kerül semmibe, neki meg jólesik.


Mi van, ha őszintén jóindulatú; nem tudom.

2016. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!