Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudok egy nap alatt lakcím...

Tudok egy nap alatt lakcím kártyát igényelni? Tehát hogy ma bemegyek az okmányirodába, es ugy jovok haza hogy van lakcím kártyám?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kétlem. Bár lehet kapsz egy ideigleneset, amíg elkészül a másik.
2016. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan a rendszer, hogy időpontot kell kérni, akkor igen. Megvan pikk-pakk.
2016. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pár perc alatt kész 😊
2016. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy egyszerű laminált papír, azonnal megkapod.
2016. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy időpontot kellett kérnem (éppen felújítás alatt volt az okmányiroda, ahova mennem kellett), és adtak egy űrlapot (állítólag netről is letölthető, de nem ellenőriztem le), nem kaptam aznapra időpontot, de olyan időpontra kértem, amikorra el tudtam szabadulni munkából, a kapott időpontban megjelentem ott, ahol kellett a kitöltött űrlappal, a régi lakcímkártyát le kellett adnom, az űrlapról beírták az adatokat a rendszerbe és már nyomtatták is a kártyát, és már az új kártyával mentem haza.

De nem tudom, más hivatalokban mi a módi. Online is lehetne időpontot foglalni, de amikor nekem kellett, az összes időpontra azt írták, hogy nem lehet foglalni hetekig. Még foglalhattam volna telefonon is, de nincs messze tőlem az okmányiroda, úgyhogy nem volt gond elmenni.

2016. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 brátán válasza:

Ha kifogsz egy rendes okmány irodát, ahol nem kell előre időpontot kérni, hanem csak bemész, letépsz egy számot, megvárod a sorod ,(közben kitöltöd az űrlapodat) és kész!

Igen, erre nem kell sokat várni! Csak szerencse kérdése és okmányirodáé!

2016. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak pont ezt az új címed szerint illetékes okmányirodában kell intézni. Én előtte azért megkérdeztem, mert lehet, hogy a szomszéd kerületben, ahol nem volt felújítás, gyorsabban el tudtam volna intézni, de azt válaszolták, hogy ott kell, ahova költözöm.
2016. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!