Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek, ha a lakótárs...

Ti mit tennétek, ha a lakótársatok kihasználná a kedvességeteket és rájárna az ételekre?

Figyelt kérdés
Elég szegény,láttuk hogy milyen keveset eszik, ezért felajánlottuk, hogy ha szüksége van rá, ehet a miénkből esetleg. persze nem úgy értettük, hogy onnantól bármit amit veszünk/főzünk, szó nélkül elveszi, ha mi még nem is ettünk belőle. Nagyon idegesítő lett, alig vesz magának már kaját mert neki így kényelmesebb. Nekem egyértelmű lett volna, hogyha nincs étele, megkérdez minket, miből ehet, és megköszöni, de ő már csak belenyúl mindenbe, kibontja a bontatlan fagyasztott ételt amit nem neki vettünk és megsüti magának. Készítettem a páromnak vacsorát, ő meg jött segédkezni, gondoltam kér belőle, miért ne, de azt se várta meg míg a barátom hazaért és megvacsoráztunk volna hanem jól beleevett mert ő előbb volt éhes...Eddig nagyon jóban voltunk, de egyre pofátlanabb és annyira le vagyok döbbenve hogy nem tudom,hogy közöljem vele hogy már sok lesz.
2016. máj. 5. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább szólj neki még most, míg kultúráltan tudsz szólni neki. Úgy ahogy ide leírtad, így mond neki is. Kellemetlen szitu lesz, de majd elmúlik. Ha halogatod ezt a beszélgetést szerintem rosszabb lesz, mert te egyre dühösebb leszel és biztosan nem kedvesen fogod mondani neki...
2016. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszélj vele erről. Lehet, hogy ezt sosem tanulta meg otthon.
2016. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!