Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire jó vagy rossz Kecskem...

Mennyire jó vagy rossz Kecskeméten lakni?

Figyelt kérdés
Mik a város előnyei, hátrányai?

2016. máj. 14. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Én osztálykiránduláson voltam ott pár napot.


Maga a város nekem nemigen jött be. No offense Kecskemétiek, de számomra csak egy amolyan szocreál mezőváros volt a semmi közepén. A planetárium nem lett volna rossz, ha az előadó nem tahó. Még az se volt nagy gond hogy minden reggel hatkor a Gripenek ébresztettek.


De az a rengeteg panelház. Egyedül a belvárosban van bármi amit érdemes volt megnézni, pl a cifrapalota, de kb ennyi.


Nekem nagyon semmilyen volt. Persze én nem élek ott, csak pár napot töltöttem el a városban, de az volt a benyomásom, hogy kicsit ingerszegény a hely.


Persze lehet nem így van, aki ott él nyilván máshogy látja. Ez csak az én véleményem.

2016. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kecskeméti tizenéves vagyok

Hát kicsit bővebben mire lennél kíváncsi?

Sok múlik a közösségen,melyik részén laksz a városnak,milyen pénzügyi háttérrel. Közösségi terek nincsenek nagyon,ingyenes sportolási lehetőségek se. A biciklis infrastruktúra szégyen gyalázat.

A város előnye mindenféleképpen a munkalehetőségek választéka.

Kecsó jó helyen van,Budapesthez és a határhoz elég közel,szóval a jövőben is szerintem jönni fognak a beruházások.

De konkrétabban mire lennél kíváncsi? Tudnék mesélni :)

2016. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Milyenek például a vásárlási, szórakozási lehetőségek, vannak jó, nem drága éttermek, pizzériák?

Milyen a közbiztonság?

2016. máj. 15. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozási lehetőségek: Tudomány és Technika Házában szoktak lenni bulik,koncertek,meg vannak más helyek is,főtéren szoktak lenni rendezvények,szóval vannak,lehet válogatni

Vásárlási lehetőségekből szerintem jól ellátott a város

Olcsóságban mi neked az olcsó? Ha reálisan nézem,szinte mindegyik hely drága,valahogy drágálltam mindig is az ilyen helyeket

De szerintem itt is megtalálnád azt a kategóriát,amit keresel ,van mindenféle árkategória

2016. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Közbiztonság:a biciklim zárát mindig az adott évszámra tekerem,még sose tekerték el :D (szerencsére sose vágták még le)

De ennek ellenkezőjéről is kaphatnál infot,vannak akik szerencsétlenül járnak ilyen dolgokban

Szerintem egész jó más városokhoz képest,de ez is nagyban függ,hogy hol laksz

2016. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És nincs sok "kisebbségi?"
2016. máj. 15. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak,de más városoknál szerintem kevesebben

Egyébként meg nem akarok nagy antirasszista lenni,de sokszor nem ez számít

A nagy magyarok között is vannak faszok,prolik,bunkók,nem bontanám le népcsoportokra,persze sajnos-nem sajnos a cigányok körében nagyobb ezek aránya az alacsonyabb iskolázottság miatt

Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen! :)
2016. máj. 15. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Cigányok mindenütt vannak már az országban sajnos, de Kecskemétnek megvan az az előnye, hogy ugyan nem kifejezett gettók vannak, de jól lehet tudni, hogy melyek a cigányosabb részek, nincsenek ott mindenhol, de ahol ott vannak, az sem olyan, hogy oda ne merjen az ember nappal se menni..
2016. máj. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De bizony a gettóba nappal sem érdemes bemenni.

Pizzafutárok pl az Erzsébet körúttól déli oldala és a Praktiker közötti területre nem mennek be, ha pizzát akarsz, a körútig ki kell menni érte. Ugyanis a robogót kilopják a cigányok alóla, nemhogy a váltópénzt...

2016. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!