Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eger mennyire élhető város?...

Eger mennyire élhető város? Egriek! Szerettek ott élni?

Figyelt kérdés

Egyelőre diákként, főiskolára szeretnék oda menni albérletbe.

Milyen a közbiztonság? Drága város? Mennyi a munkalehetőség? Egyszerűen milyen az élet Egerben? :)


2016. máj. 16. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok Egri, de az biztos, hogy minden szerelms pár oda jár, legalább kéthetente, mintha mutatna valami újat :D valami biztos jó ott, csak nekem még nem sikerült rájönnöm :D
2016. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"Mennyi a munkalehetőség?"


Nulla a munkalehetőség.

2016. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Az enyhe túlzás hogy nulla,sőt ha akarsz találni találsz.

Nagyon szeretek itt élni mert nemcsak szép város dr aránylag nyugodt is. Bár néha azért rossz hogy a pénteken és a szombaton kívül nem nagyon van elet este a belvárosba azért ez nem olyan nagy tragédia.

2016. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) mentek a zöld kezek :D
2016. máj. 22. 12:07
 5/7 anonim válasza:
100%

Nekem rengeteg ismerősöm van a fősulin, ha oda kerülsz, majd észreveszed, hogy mindenki ismer ott mindenkit, de nagyon aranyosak, bárkit befogadnak a meglévő régi kapcsolatok körébe. :) Én is ide járok (azaz most érettségizek, szóval jártam) gimibe, az osztályból is többen mennek a fősulira. Ami egyébként július 1-től egyetem. :D

A közbiztonság jó, bár az Érsekkertnél jó vigyázni éjszaka, ott ne nagyon bóklássz egyedül, sőt éjjel sose! Drágának nem mondanám, a munkalehetőségről nem tudok nyilatkozni, az élet pedig nyugodt. Pénteken van szerintem a legnagyobb nyüzsgés, de akkor sincs óriási buli, mert főként olyan fiatalok vannak erre, akik a környéken laknak, az utolsó buszok pedig 22:45 körül indulnak hazafelé.

A fiatalság a kocsmák (Bíboros, Zöld Pecsét, Békafütty stb. - ezek a nagyibb és ismertebb helyek) körül találhatók inkább, vagy a kisebbek a Ligetbe járnak, de sok koncert van a Gödörben is. Én nem jártam a városszéli szórakozóhelyeken, mert vidékiként a buszpályaudvar körül érdemes maradnom, még ha a hajnali busszal, a 4:45-tel megyek haza, akkor is.

2016. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Eger mellett lakom, de napi szinten vagyok Egerben. Én nem szeretem. Viszonylag drága, de nem sok a választék az üzletek rosszak, a pláza kicsi, normális bolt nincs benne.. Közbiztonság függ a környéktől.. Pl Cseboxban szerintem rosszabb, mint a Lajosvárosban :) Albérletek nyilván olcsóbbak, mint Pesten, hát, ami az életet illeti.. Sokan panaszkodnak, hogy mennyire nehéz megélni Egerben.
2016. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A munkalehetőségek nem jók hacsak nem otthonról dolgozol, helyben kevés meló van az sem fizet jól. Vannak furcsa alakok a buszpályaudvar környéken a környező településekről de nem annyira vészes mint Miskolcon vagy Debrecenben. Az egyetem jó, bár kevés a szórakozási lehetőség a fiataloknak este 9-kor minden zar. Én imádom az épített (barokk, klasszicista) és a természeti környezetét. Van egy csomó jó fürdő a közelben, uszoda edzőterem, bükk, bicikliút, jó borok és ingyenes tömegközlekedés. Nem 20-on éveseknek való sajnos, de kisgyerekes családok jól elvannak ha a szülőnek van normális munkájuk. Pestre óránként 2x van busz és óránként vonat, autópályán 1 óra 20 perc m. A reptér is annyira van, szóval aki unatkozik az legalább kiszabadulhat. Lenne híva fejlődni, de az ország olyan alacsony szinten van hogy még Eger is kimagaslik belőle.
2023. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!