Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ciki ilyen lakásban lakni?

Ciki ilyen lakásban lakni?

Figyelt kérdés

Most költöztem albérletbe, és a zuhanyzó a konyhában van. Konkrétan ott van egy zuhanyfülke. Ha ezt nem nézzük, akkor jó kis lakás, világos, nem lepukkant, nem kopott, szép bútorok vannak benne, belvárosban van.

Barátom szerint igénytelenség ilyenben lakni, tényleg az? Ezt tudtam megfizetni, és itt legalább magam vagyok, nem lakótársakkal.



2016. máj. 22. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! A régebbi lakásokban előbb a konyhába volt bevezetve a víz és később utólag nem csináltak külön fürdőszobát. Ennyi. Több ilyen lakás is van. Az a lényeg hogy jól érezd ott magad, és nincsennek mások ott, akik zavarnának. :)
2016. máj. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Az a ciki hogy felnőtt fejjel még gyerekként gondolkozol, és azt nézed hogy mások szerint mi a "ciki".
2016. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulunk ki, hogy a drága hotelekben vannak olyan lakosztályok, ahol a hálóban kád van, akkor inkább még menő is :) Engem nem zavarna, számomra csak az lenne zavaró, ha a vécé is egy helyiségben lenne a konyhával. Egy zuhanykabin nem zavaró nekem. Nekem a barátnőm - most már a feleségem - olyan lakásban lakott, ahol a kád volt a konyhában. Amikor összeismerkedtünk, akkor sokáig nem hívott fel magához. Aztán egyszer rosszul lett az egyetemen, így hazavittem. Nagyon zavarban volt. Csak évekkel később vallotta csak be, hogy mennyire megkönnyebbült, amikor látta, hogy ez engem nem zavar. Pedig az a lakás még csak nem is volt szépen felújítva. Rend volt és tisztaság, de a bútorok már nem maiak voltak.
2016. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent a ciki?
2016. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem ciki

(50)

2016. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Én egy olyan lakásban laktam 3 évig külföldön,ami régen egy benzinkút volt.
2016. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is laktam ilyenben.

Eleinte fura volt, hogy a zuhanyfülkéből a "konyhába" lépek ki, de semmi kivetnivaló nincs ebben.

Régen ezekben a lakásokban a zuhanyzó helyén általában ülőkád volt. Na annál sokkal jobb a zuhanyfülke.

2016. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!