Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged mivel idegesítenek és...

Téged mivel idegesítenek és kik? Olyanra gondolok ami folyamatos vagy visszatérő idegesítés.

Figyelt kérdés
Szeretem olvasgatni mennyi hülye van a világon...
2016. máj. 26. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz újdonság,amit írok, mivel nő vagyok és egy másik "hölgy" az osztályunkon megy az agyamra mostanában. Szerencsére a főnökömmel kellemes baráti a kapcsolatunk,viszont a kislánynak meg bejön,így egy képzeletbeli rivalizálósdit játszik velem...egyoldalúan. Elmegy mellettem a folyosón,köszönés helyett félrekapja a fejét a szemét forgatva, óvodás vihogós versenyt tart,mikor a főnök mond valamit...ami amúgy nem is vicces... na mindegy tudnám részletezni,igazából azt várom,mikor kezdi a pucér seggét mutogatni,mint a páviánok párzási időszakban...
2016. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
A bicikliúttá nyilvánított járdán sétálgató emberek, akik okosak akarnak lenni és bicskanyitogató stílusban beszólnak, hogy mit képzelek, hogy ott kerékpározok. De szó szerint az anyámat szidják, meg különféle kínok közötti elhalálozást kívánnak. Miközben szó szerint rajta állnak a biciklis felfestésen... mondom, nézzél már magad alá. :D Na az a pofaleszakadás, ami azt követi, minden pénzt megér.
2016. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Anyósom meg az anyja válogatott baromságai a szoptatással kapcsolatban! Azért kövér a babám mert sok zsíros ételt eszem ami által a tejem is zsíros! Ezt sokszor megkapom tölük! Amúgy az olyan emberek is idegesítenek akik mindig mások életével vannak elfoglalva,közben a saját portájukat kéne inkább sepregetni!
2016. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha a társasházban nem képesek úgy viselkedni hogy a többi lakó nyugalmát ne zavarják. Például van egy nő akinek ha bármi nem sikerül, például elvesztette a kulcsát akkor férfiakat is megszégyenítő hangerővel káromkodik, ordibál, hát hogy mennyire szétszórt az ő élete, meg hogy kivan az összes töke, stb. Persze ha éppen éjfélkor tér haza a munkából akkor ez sem probléma mert ugyanúgy felriasztja a fél utcát mert hát ő megjött. Az ember utána még rosszat is álmodik miatta.

Egy másik szomszédom meg hangosan szokta bömböltetni a tévét a nap bármelyik szakában, tehát akár éjjel is. A szép szó nem használt neki ezért úgy közöltem vele ahogy a disznókkal szokás. Azaz addig püföltem egy nagy kalapáccsal a betonfalát amíg normális nem lett. Végül visszahúzott falura. Szegény disznók, gondolom ők is szenvedhetnek miatta. Néha, kb. félévente mégis itt tölt egy napot és olyankor szintén megfeledkezik magáról és bömbölni kezd a tévéje mondjuk hajnali kettőkor. Persze előveszem a kalapácsot és egy épületet bontó részeg culágert is megszégyenítő módon dörömbölök neki párat amennyi szükséges. Ekkor eszébe jut hogy rajta kívül még 58 lakásban is laknak az épületben. Ami további meglepő, ő egy nyugdíjas tanárnő, vagyis olyan tanított gyerekeket aki önmaga sem képes a normális társadalmi együttélésre.

Néhány lakó meg úgy vágja be a főbejárati ajtót hogy a betonépület is beleremeg. Egyiket sikerült rajt érnem és úgy beolvastam neki hogy még én is bunkónak tartottam magam amiért így megaláztam de aztán mégis úgy gondoltam hogy megérdemelte. Azóta ha meglát valamelyik a folyosón egyből eljátssza az intelligens embert és civilizáltan megy át az ajtón. Persze azzal hogy megjátssza csak mégjobban kiemeli hogy szeméttelepre való hulladék ahol a patkányok talán eltűrnék.

Van egy házaspár is aki mindig rikácsolva jelenik meg a társasházi folyosón. Legtöbbször a kislányával ordibál trágár módon és hangosan. Egyszer ész nélkül ütni kezdte de szerencsére észrevettem és megállítottam és jól megaláztam. Még neki állt feljebb háthogy a saját gyerekével azt csinál amit akar. Felajánlottam a párnak hogy velem verekedjenek. Kár hogy nem fogadták el mert a katonaságnál azt is megvertem akitől az egész laktanya rettegett. Tehát olyan szívesen jó szülővé pöföltem volna mindkettőt hogy az év szülője díjat is elnyerték volna utána.

Összefoglalva a nullás vagy negatív IQ-júak szoktak leginkább idegesíteni. Joga van hogy hülye legyen de legalább legyenek csendben mert anélkül is rájönnek mások hogy agy nélkül születtek.

Vagy ha az utcán kutyát üríttet az aki az ágyában is együtt alszik vele. Természetesen a bolt előtt a járdára és fel sem szedi, hanem belelép mindeni, majd a vásárló a gyerekét a bevásárló kocsiba állítja kutyaürülékes cipőtalppal. Természetesen utána a gyanútlan vásárló abba pakolja a kenyerét. Gondolom otthon meg szaglászik hogy minek van olyan szaga.

Vagy ha télen mondjuk 40-en is állnak a buszváróban, majd felszáll az egyik és leszobrozik az ajtóban hogy a többiek ne tudjanak felszállni. Mert számára Magyarország nem 10 millió főből áll hanem kizárólag ő él benne.

Vagy ha a nullás IQ-jú pár világra hozott egy szintén hülye gyereket és az utcán szobroznak rikácsolva, közben a hülyegyereke köveket hajigál a kocsikra. Nem ott van a kocsim de akkor is idegesít. A két hülye szülő természetesen nem szól rá hanem bambán nézi mert a CSOK követelményei közt nem volt leírva az hogy a gyereke nem rongálhatja mások tulajdonát. Egy idős lakótársam csak annyit mondott nekik hogy odabent lapátot és csákányt is találsz picinyem, azzal nagyobb kárt tehetsz apád autójában is. Mivel elmondása szerint az ürüléknek is teljesen felesleges lenne azt mondani hogy legyen kölniillatú.

2016. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat utolsó, mellé nyomtam, a te válasod is hasznos. Arra akartam pöttyinteni. Vicces mind a 3 válasz 😊
2016. máj. 26. 21:13
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti... Bocs
2016. máj. 26. 21:14
 7/21 A kérdező kommentje:
😁😁😁 Ez egy szép összefoglaló volt
2016. máj. 26. 21:19
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőm és az ő tesójának a gyereke. Elválaszthatatlanok. Sógornőmnek még nincs sajátja, így a bátyja kisfiát kényezteti el teljesen, össze vannak nőve. A baj az, hogy a gyerek egy kretén, és erre természetesen a sógornőm teljesen vak, így állandóan közösségbe viszi. Ami még nem baj, de néha ide, az mi családunkhoz is. A gyerek, ha két pillanatig nincs megelégedve a dolgok menetéve, olyan hisztit csap, hogy az ég a földdel összeszakad. Dönt, borít, rombol, tör-zúz. A húsvéti ebédnél lebaxxxta a salátás tálat a földre, hogy az szanaszét tört, csak mert nem pakoltuk el elég gyorsan az asztalról a dolgokat, hogy helyet csináljunk a tálnak, amit ő kegyeskedett elénk tenni. A testvérem egy alkalommal nem figyelt rá azonnal, mikor hozzá szólt, így második szólítás után úgy megrántotta a haját, hogy kijött egy kisebb tincs, plusz a fejbőre sebes volt napokig. Köszönni nem tud, ocsmányul beszél, csicskáztat mindenkit. Ha ellenállásba ütközik, lilára ordítja a fejét. De ő a sógornőm "cicája", kit mindenhova hozni kell, és akinek soha semmilyen körülmények közt nem szabad nemet mondani, tiltani, esetleg megdorgálni. Mikor végigvonulnak rajtunk, szó szerint olyanok vagyunk utána, mintha végigsöpört volna valami hurrikán a házunkon és a családon is. Sérteget, beszólogat, üvölt, és fizikailag bánt. Utálom. Lehet, hogy a pokolra kerülök, de ez van, utálom azt a kölyköt, és azt is, hogy állandóan idehozzák, annak ellenére, hogy egy földigiliszta is teljesen tisztán látja, hogy a gyerek emberi közösségbe nem való.

Ja, és akkor ülnek az asztalnál velem szemben, és nagy malomkő szemekkel kérdezik, hogy nekem és a páromnak mikor lesz gyerekünk... hát ha tudnák, hogy a látogatásaik után vagy 3 napig egymáshoz se merünk érni... :D :D

2016. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8-as, a vége jó volt, még azok után meg is kérdezik hogy nektek mikor lesz gyereketek.

A társasházban egyik szomszédomban is lakott albérlőként egy viselkedni nem tudó rokkantnyugdíjas család. A nő elektromos kerekesszékes volt és a férfinak is volt baja. De ha tovább olvasunk senkin sem a sajnálat lesz úrrá. Az orvosok érthetően közölték velük hogy a genetikai rendellenességüket 100 %-ban fognák örökölni az utódaik. Ezért összesen 3, azaz három gyereket hoztak össze eddig, és természetesen az orvosok nem tévedtek. De valakitől hallottam hogy a nő megint terhes. A nagyobbik gyerek egész nap visított és még a felnőttek is féltek tőle mert olyan agresszív volt a viselkedése. 28 négyzetméteren lakott a két felnőtt, három gyerek és három kutya. A szoba közepén egy matrac volt, ami tele volt kutyaürülékkel és a gyerekek azon fetrengtek. A pár nonstop hangosan veszekedett egymással és egymást verték meg a gyerekeiket is. A többi lakó nem győzött közbe avatkozni és rendőrt hívni. A gyerekek folyton a folyosón kiabálták hogy éhesek. De azért három kutya az volt, amik persze az ajtót rágták kínjukban. Persze nem álltak rosszul anyagilag csak a férfi kocsmázott is folyton. Még bele is betegedtünk amíg itt laktak, az egész épület kikészült miattuk. Mivel a törvény vagy a józan beszéd nem hatott rájuk, szerencsére néhányan erélyes hangon léptünk fel a cselekedeteik ellen. De inkább elköltöztek, nem irigylem az új szomszédaikat.

2016. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kollégám. Van olyan feladat, amit minden reggel meg KELL csinálni, és egyáltalán nem mindegy, mikor végzünk vele (aznapi forgalmat befolyásolja), ehelyett ő valami mást csinál (mondjuk olyat, ami egy 10-es skálán ahol 10 a legfontosabb max. 2-es értékű). A megkezdett fontos munkát erőszakkal kiveszi más kezéből, aztán 10 perc után félbehagyja, hogy megint valami kevésbbé fontosat csináljon.

Az ügyfeleket vagy egyszerűen lerázza, vagy tanácsok helyett csak mellébeszél, később pedig azon szórakozik, hogy milyen hülyék az ügyfelek, mert nem értenek a témához (aminek ő elvileg a szakértője, épp ezért is kérnek tanácsot tőle)

A többi kollégát kibeszéli, holott az ő munkához való hozzáállása is hagy bőven kivetnivalót maga után.

2016. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!