Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden melyek azok a környék...

Szegeden melyek azok a környékek, amelyek lakásvásárlás esetén mindenképpen elkerülendők?

Figyelt kérdés

És esetleg melyek azok a környékek, amelyek nem rosszak, de nem is túl "elitek", tehát a lakásárak viszonylag rendben vannak?


Köszönöm előre is! :)



2016. máj. 29. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Móraváros és környéke az elkerülendő, ott van nem messze a cserepes sor, a cigányfertő.


Szerintem felsőváros a legnormálisabb így a panellakótelepek közül, de a többi sem vészes. Max talán tarjánba vannak még elszaporodva a dakoták.

2016. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felsőváros tényleg jó, sok évig éltem ott. Központ tömegközlekedve közel van, a vasútállomásról, Mars térről is közvetlenül el lehet oda jutni. Gyalog sem vészes bemenni vagy éppen hazamenni, de ez mondjuk mindenkinek egyéni. Én 20 perc alatt hazaértem buli után, lehet másnak ez már sok.
2016. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Újszeged Fő fasor vége eléggé kellemes környék.
2016. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tarján nagyon rossz? Nézegettem a lakásokat, és tök jó áron vannak egész kellemes kis lakások, de ha nagyon húzós környék, akkor inkább elkerülném. Tarján déli részén láttam pár lakást, ami tetszett.

2016. máj. 30. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a tarjáni részről írok. (3-4es villamos megállóhoz elég közelről.)

Nincs ezzel a környékkel semmi gond. :) Főleg nyugdíjasok vannak, csövik, cigányok alig. 2-3 maximum, de ők állandóak, nem zavarognak semmit, csak üldögélnek búsan a padon. Mindig ugyanazok, nem hoznak pajtásokat.

Én pl nem félek egyedül munka után hazasétálni (23:00 környéke), de hajnalban sem, ha már nincs villamos, pedig lány vagyok :)

2016. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszönöm! :)
2016. máj. 31. 19:54
 7/7 A kérdező kommentje:

Felsőváros - Kereszttöltés utcáról mi a véleményetek?

Csak mert találtam egy kissé ijesztő cikket róla. Tényleg ilyen vészes?


[link]

2016. aug. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!